Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.05.2015 - g. 8:00 - skrzyżowanie Kraśnicka/Nałęczowska
#31
Dzięki za wspólnie spędzony czas, bardzo miło się z Wami kulało po mieście Smile. Zdjęcia będą jak będą Tongue
darist napisał(a):Rado napisał/a:
przy okazji nawiązując nowe kontakty, dzięki którym zostaliśmy zaproszeni na Święto Truskawki 13 czerwca w Puławach

No proszę jaka Asia skromna... nic nam później o tym nie wspomniała :-D

Heh bo dowiedziała się niewiele wcześniej, ale nie znalazła w sobie identyfikacji z ideą wiec nie wyskakiwała przed szereg Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#32
Dzięki wszystkim za poranne turlanie. Fajnie było :mrgreen: Spotkaliśmy grupę puławską. Tempo było rześkie jak na taką paradę, ale starczyło czasu na pogaduchy.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#33
Z każdym wyjazdem ... dzięki nie będę się roztkliwiał, było wspaniale :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#34
Dzięki za wspólne kręcenie do z Nałęczowa. A tu parę zdjęć - poprawiony link (przepraszam ale nie ogarniam tych aplikacji internetowych) https://plus.google.com/u/0/photos/1103 ... 0302366449
Odpowiedz
#35
Fajnie jest być w pomarańczowej sekcie ;-) .Dzięki :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#36
Wojtek_Jacek napisał(a):A tu parę zdjęć

Chyba nie udostępniłeś...
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#37
[quote="Yanq"]Moniko - ja nie zauważyłem żadnego złamania. Teraz już jesteś w klubie więc pierwsze koty za płoty.
Bom się z tym nie afiszowała. Dyskretnie udawałam, ze zabezpieczam tyły... wypychając rower na szczyt Wojciechowskiej Smile. Ale śliczne dzięki za przyjecie do klubu. Będę Was obserwować na Forum. Niewątpliwie się jeszcze gdzies ustawie, coby wspólnie popedalowac
Odpowiedz
#38
Dzięki za wspólne kręcenie, swój sezon uważam nareszcie za rozpoczęty ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości