Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29-05-2015 g.18 pl.Litewski
#11
Było elegancko, w sumie frekwencja, jak na taką porę roku, to słabiutka - 28 osób ? - ale wiadomo - liczy się jakość, nie ilość :mrgreen:
Wielkie dzięki za super trasę w wykonaniu zaworka
Finish był najlepszy - Seweryn Krajewski (ale jednak, to raczej
Wojtek_Jacek napisał(a):wykonaniu Andrzeja Seweryna
) - też ładnie ;-)
Poza tym kulturalna herbatka przed Ratuszem wśród szumu brzóz - prawdziwa POEZJA !
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
Dziś w Świdniku ponad setka ludu na 3. rocznicę Masy, ale potencjał jest na dużo więcej.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#13
Cytat:Dziś w Świdniku ponad setka ludu na 3. rocznicę Masy, ale potencjał jest na dużo więcej.
Confusedhock:
Wstyd dla Lbn Wink - za miesiąc trzeba to zdecydowanie poprawić :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
Dzięki za kolejną możliwość Was zobaczyć i razem pojechać. Kilka zdjęć ode mnie.

https://plus.google.com/photos/11296875 ... 3722197921



Do zobaczenia jutro :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
Poprawcie się, w kupie siła kupy nikt nie ruszy :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#16
Szkoda, że lubelscy rowerzyści nie są tak zjednoczeni jak by mogli być - trudno, nagród na Masie rozdawać raczej nie będziemy a kto zechce się spotkać z ludźmi i być może zawrzeć nowe znajomości to doceni tę inicjatywę.
Dziś pogoda tak jak obiecałem była super! Na zakończenie liznęliśmy nieco kultury - w moim przypadku to już nie pierwszy raz kiedy spotykam pod ratuszem po masie jakąś ciekawą osobę ;-)
Nowy strój rowerowy zobaczył światło dzienne - chyba coraz bardziej podoba mi się ten nowy projekt.
Dziękuję wszystkim którzy stworzyli dzisiejszą MK, było miło i wesoło.
Kilka Arrow zdjęć na zakończenie :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#17
Yanq napisał(a):Szkoda, że lubelscy rowerzyści nie są tak zjednoczeni jak by mogli być
Wygląda na to kochani, że się kisicie we własnym sosie :-| Może by warto pomyśleć nad zmianą formuły MK? Bo nie chodzi o to, żeby było fajnie i przyjemnie tylko o to, żeby pokazać w Lublinie, że społeczność rowerowa jest naprawdę duża i chce być równorzędnym partnerem w ruchu drogowym. Taka ilość rowerzystów w maju, przy takiej pogodzie to porażka.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Jurek S napisał(a):Taka ilość rowerzystów w maju, przy takiej pogodzie to porażka.
Porażką to jest fakt, iż w ciągu trzech lat na MK byłem tylko dwa razy :-(
I to nie bynajmniej z powodu niechęci ale braku możliwości. A pewnie takich osób jest sporo więcej.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#19
Jurek S napisał(a):Może by warto pomyśleć nad zmianą formuły MK?
Proponuję wersję hiszpańską ;-)
http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalk ... 56993.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
j@cek napisał(a):I to nie bynajmniej z powodu niechęci ale braku możliwości. A pewnie takich osób jest sporo więcej.
A ja znam mnóstwo osób, które nie jeżdżą bo źle się czują łamiąc przepisy Undecided

mariobiker napisał(a):Proponuję wersję hiszpańską ;-)
Mariuszu, w tej sprawie będę śmiertelnie poważny i napiszę: Dewiantów nie brakuje, ale my nie musimy się do nich przyłączać.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości