Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lutowa Masa Krytyczna piątek 26.02. godz. 18.00,Pl. Litewski
#51
Marcowa Masa Krytyczna wypada na Święta Wielkanocne, więc nie widzę powodu, by temat NIE BYŁ świąteczny - nie dajmy się ogłupić "lewackim ekstremistom" ;-) Pozdro :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#52
Rado napisał(a):nie dajmy się ogłupić "lewackim ekstremistom"
Radek z całym szacunkiem do Ciebie i naprawdę wielką sympatią powiem Ci, że teraz już bardzo przesadzasz Undecided I mam nadzieję, że to żart, aczkolwiek trudny do zrozumienia :-|
Odpowiedz
#53
Z tego co pamiętam to podczas ostatniej MK, szanowne, aktywne i zaangażowane, a przede wszystkim darzone przeze mnie ogromną sympatią gremium kolegów jednogłośnie zadecydowało, że masa marcowa będzie "Wielkanocna" i ja się sprzeciwiać nie mam zamiaru bo to mi się podoba. Proponuję jednak podtemat bo doszły mnie słuchy, że są plany uruchomienia roweru miejskiego nieco szybciej, wraz z rozpoczynającą się wiosną. Czyli w tym samym tygodniu, w którym wypada Masa.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#54
Co do startu LRM szybciej to temat jest ciśnięty aby jak najszybciej. Jest to zależne od powstania nowych stacji czyli teren + instalacje.
Miasto nie chciało się zgodzić aby puszczać w dwóch osobnych terminach.

Co do Wielkiego Piątku. Procesje zazwyczaj zaczynają się po południu od 15 do wieczora zależy od Kościoła. Więc trasa mniejszymi uliczkami może być utrudniona. Dużych zazwyczaj nie blokują.

Jak będzie decyzja że ma być "pod patronatem LRM" mogę cisną o promo Nextbike. Zapewne się zgodzą bo to w ich interesie.


PS.
Trzeba by znać trasę wcześniej to można wysłać pismo lub się pofatygować do parafi na trasie gdzie będzie procesja.
Odpowiedz
#55
Jasne, że ma być pod patronatem zarówno Porozumienia Rowerowego jak i Rowerowego Lublina oraz oczywiście przy współpracy z Mapą Smile. Michał prosił o wyjątkowe "zniknięcie" PR z lutowej Masy ze względu na temat co oczywiście zostało uszanowane. Ostatnio wpadam na Michała na mieście i już nawet gadaliśmy o pomysłach na następne.

EDIT:

myślę, że dalszą dyskusję w temacie "marcówki" warto prowadzić w osobnym wątku:

http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 590#102590
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości