Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świetlista MK, 06.06-sobota-Noc Kultury, godz.22.00 Pl. Lit.
#21
Lubelska Noc Kultury przeszła do historii. To była noc, która inspirowała do odkrycia klimatu Lublina i jego miejsc, zachęcając do czerpania energii miasta. W tę jedną noc działy się rzeczy niezwykłe. I nasza Świetlista Masa Krytyczna była jedną z nich. Wg mojej skromnej i subiektywnej opinii było prześwietliście :mrgreen: Zebrała się całkiem spora grupka lubelskich rowerzystów, aby wspomóc nas w przejeździe przez centrum naszego miasta. Było nas widać, było nas słychać, było czuć naszą obecność 8-) Wkomponowaliśmy się idealnie w klimat Nocy Kultury :-D I w związku z tym dziękuję Wam wszystkim za pomoc, wsparcie, obecność (tą duchową również ;-)) i za to, że Wam się chciało. Wyszło świetnie, WIELKIE DZIĘKI :mrgreen:
Odpowiedz
#22
Było dokładnie tak jak pisała Kasia :-D
A kto nie był, niech żałuje :!:
Dzięki wielkie Wszystkim tym, którym się chciało :-D
Odpowiedz
#23
Było super, prawie 80 osób, przejazd niezbyt długi, taki jak powinien być żeby nie musieć rezygnować z pozostałych atrakcji Smile Dzięki Rado i Katka za organizację i wszystkim za obecność i super klimat Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#24
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 6062015SMK
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
Chyba mogę powiedzieć: WOW! Wreszcie się udało na Masie!
Super robota! Dzięki za pomysł, za zgłoszenie i wszystkim za realizację!
Uściskam Was jak się zobaczymy!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#26
Fajnie było, nawet sporo ludzi przyjechało.
Masa budziła niezłe zainteresowania bo zwykle tyle osób na mieście niema.

Widać że część przyszła na masę okazjonalnie na LRM co dobrze świadczy Smile
Odpowiedz
#27
Sądząc po komentarzach i zdjęciach - było warto !
Podziękowania dla:
katki za kierownictwo (na Tobie zawsze można polegać, w przeciwieństwie do innych ;-) )
Elizie, że jako jedyna byłaś zainteresowana wydrukowaniem we własnym zakresie ulotek,
osobom, które rozdawały ulotki na V Paradzie Rowerowej,
osobom prywatnym, jak i "instytucjom", które zamieściły info o Masie na swych stronach www oraz profilach FB
i przede wszystkim "masowiczom" za uczestnictwo :lol:
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
Było czadowo. Najlepiej chyba świadczy o tym entuzjazm, brawa i pozytywne komentarze ludzi, których mijaliśmy. Gratulacje za pomysł, organizację i realizację[Obrazek: 574c73a017e39ffd.gif] ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#29
Kasiu! :-P Jesteście za... świetliści :-D :-D :-D :-D :-D
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#30
Ja tez byłem Big Grin za Kierowniczka jechalem 8-) i równiez byłem zaskoczony tym co się tam dzialo Smile i bezcenne reakcje ludzi :-D
Kross hexagon x3 słaby ale jest Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości