Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świetlista MK, 06.06-sobota-Noc Kultury, godz.22.00 Pl. Lit.
#1
Jest mi niezmiernie miło :-) zaprosić w imieniu Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" wszystkich rowerzystów/rowerzystki do pierwszej, jedynej takiej w Lublinie Świetlistej Masy Krytycznej.
Wydarzenie to jest jedną z licznych, oficjalnych imprez w ramach tegorocznej Nocy Kultury.
Świetlista MK organizowana jest przez Nas we współpracy z Warsztatami Kultury - http://www.warsztatykultury.pl/ - głównym organizatorem Nocy Kultury.

Startujemy w sobotę 6 czerwca o godz. 22.00 (punktualnie) z Placu Litewskiego.

Jako że jest to MK "Świetlista", to proszę o wyposażenie rowerów w jak największą ilość lampek, światełek, odblasków, itp. - kto co ma Smile, a siebie przyodziać w odblaskowe, "żarówiaste" ciuchy.


Dla uczestników są przewidziane świetliki (jednorazowe chemiczne światło), dzięki którym będziemy jeszcze bardziej widoczni :-)

Szczegóły tutaj: http://nockultury.pl/program/?filterorg ... y%20Lublin

Zapraszam wszystkich !!!!

Trasa przejazdu Świetlistej Masy Krytycznej:
pl.Litewski - ul.Kapucyńska - pl. Wolności - ul. Bernardyńska - ul. Wyszyńskiego - ul. Żmigród - ul.Bernardyńska - ul. Zamojska - Most Kultury
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Oczywiście będę i zapraszam wszystkich do udziału Smile Noc Kultury w 2009 roku była pierwszą imprezą organizowaną przez RL i wyszła super, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie Smile https://plus.google.com/photos/10748413 ... banner=pwa
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Kurcze, nie zdążę wrócić ze Skarżyska-Kamiennej ( VII Ogólnopolski Zlot Rowerowy) :-(
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Dziś odebrałem ulotki:
[Obrazek: 20150529_165128.jpg]

Jak ktoś chce je wydrukować i rozprowadzać we własnym zakresie, to proszę o info na PW.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Ulotki dziś rozdane.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Rado napisał(a):Jest mi niezmiernie miło zaprosić w imieniu Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin"

Rado napisał(a):Startujemy w sobotę 6 czerwca o godz. 22.00

Przeglądam kilka tematów i mam pytanie jak zamierzasz pogodzić Noc Kultury z Włóczęgą Północy 3?
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#7
darist napisał(a):Przeglądam kilka tematów i mam pytanie jak zamierzasz pogodzić Noc Kultury z Włóczęgą Północy 3?
Nie zamierzam. Kierowniczką przejazdu Świetlistej MK jest katka
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
Rado napisał(a):Kierowniczką przejazdu Świetlistej MK jest katka
Confusedhock:

No co zrobić, taka sytuacja, ale w związku z tym prośba do obecnych na wekendzie w Lublinie :!:
Pomożecie? :roll: :lol: ;-)
Odpowiedz
#9
Cytat:Pomożecie? :roll: :lol: ;-)
POMOŻEMY! Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
katka napisał(a):Pomożecie?
Przecież wiesz, że na mnie ZAWSZE możesz liczyć :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości