Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.06.2015 g. 18, LKJ
#1
Jak w temacie. Zapraszam wszystkich, którzy w głębi serca czują się małym lub większym dzieckiem ;-) Mile widziane dziecinne symbole- misie, lalki, smoczki, ostatecznie starczy pampers w gaciach :lol:

Edit.
Przy braku wpisów nie zajeżdżam.
Jeśli będzie burza to nie jadę :-P

Edit2.
Tak. Przewiduję teren. Błoto niespecjalnie, bo już wiem ile kosztuje wymiana niektórych części :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Fajny temat - podoba mi się. Na razie się nie określam bo zobaczymy o której skończę zarabiać na chleb ale jak dam radę to będę
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#3
mraugorzata napisał(a):Przy braku wpisów nie zajeżdżam.
Nie możemy pozwolić, żebyś nie była przy LKJocie w poniedziałek ;-)

A poza tym...
mraugorzata napisał(a):w głębi serca czują się małym lub większym dzieckiem
...na bank coś dla mnie :mrgreen:
Odpowiedz
#4
mraugorzata napisał(a):Zapraszam wszystkich, którzy w głębi serca czują się małym lub większym dzieckiem
Dzieckiem się czuję bardzo :mrgreen: Lody uwieeelbiam :-D więc nie wypada nie być na takiej ustawce :mrgreen:
Odpowiedz
#5
Musicie się nażreć lodów za mnie bo ja niestety ten czas spędzę zupełnie nie po dziecinnemu....w pracy.... także, smacznego Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#6
Uwielbimy lody i będziemy ale bez zbędnej adoracji i nadmiernej egzaltacji :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#7
Jakże mógłbym to przepuścić ---------- jadę.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
O której powrót? :->
Odpowiedz
#9
Przed wtorkowym śniadaniem ;-)
Nie wiem. Długiej wycieczki nie planuję (ok 40 km z dojazdem i powrotem u mnie, a mieszkam na Czubach, więc do LKJ daleko nie mam), ale światełka bierzcie. Gonić nie będziemy.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
Jak by co to zgłaszam jeszcze udział dwóch osób, mnie i kolegi ;-).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości