Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.06, LKJ, godz. 21.00, Nocny Patrol
#11
Było zacnie. Mariox zaczął z wysokiego C i już tak zostało. Pilnował by średnia poniżej 20 nie spadała. :-) Był teren, było błocko i była sucha szosa. Pełen zestaw. Jestem syty. Dzięki wszystkim i do następnego !P.S. Foty wrzucę jutro

Edit:

FOTKI
Odpowiedz
#12
Pewnie że przyjadą ;-)
Dzięki i do zobaczenia
Odpowiedz
#13
Judaas napisał(a):Pilnował by średnia poniżej 20 nie spadała.

Średnia 20 km/h to taka bardziej pielgrzymkowa ;-)
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#14
po kasku widzę, że jeszcze jakaś koleżanka z Wami była, niestety na każdym zdjęciu zakrywa swe lico i nie wiem która Pani się po nocy z chłopakami błąkała. Arkoniemu pękła guma, mam nadzieję że bez poważnych konsekwencji.. :roll:
Odpowiedz
#15
bikemaniak napisał(a):Średnia 20 km/h to taka bardziej pielgrzymkowa

Po terenie? Poważnie??? Ludzie się dziwią, że na pielgrzymki nie jeżdżę ....

radzik napisał(a):po kasku widzę, że jeszcze jakaś koleżanka z Wami była

to było męskie kręcenie... :-P
Odpowiedz
#16
radzik napisał(a):Arkoniemu pękła guma, mam nadzieję że bez poważnych konsekwencji.. :roll:

Guma pękła, rower w serwisie... Ech jak żyć dopiero co kupiony a już niedługo go rozniosę :mrgreen: Dzięki wszystkim za towarzystwo i pomoc Przyjechałem z kolegą Jarkiem, który był zachwycony :mrgreen:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#17
Arkoni napisał(a):Guma pękła, rower w serwisie...
Kolego sympatyczny trzeba było do mnie uderzyć to bym Ci załatał :mrgreen:
Może nie za pierwszym razem ale za trzecim to pewne :-P - mam doświadczenie :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#18
ArtiArt napisał(a):Może nie za pierwszym razem ale za trzecim to pewne :-P - mam doświadczenie :mrgreen:
Dzięki - ech pamiętna guma by Krupe :mrgreen:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#19
ArtiArt napisał(a):Kolego sympatyczny trzeba było do mnie uderzyć to bym Ci załatał :mrgreen:
Może nie za pierwszym razem ale za trzecim to pewne :-P - mam doświadczenie :mrgreen:
Co prawda to prawda, nikt nie łata tak jak ArtiArt :mrgreen:
Odpowiedz
#20
Arkoni napisał(a):
radzik napisał(a):Arkoniemu pękła guma, mam nadzieję że bez poważnych konsekwencji.. :roll:

Guma pękła, rower w serwisie... Ech jak żyć dopiero co kupiony a już niedługo go rozniosę :mrgreen: Dzięki wszystkim za towarzystwo i pomoc Przyjechałem z kolegą Jarkiem, który był zachwycony :mrgreen:

Tak, to było dobre mocne nocne kręcenie ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości