Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Rajd Papieski 13.06, godz. 9.30 Majdanek
#1
Uczestnicy rajdu przejadą z Majdanka - ulicami Fabryczną, Królewską, Alejami Racławickimi, Głęboką, Filaretów - na Czuby. Po drodze będą się zatrzymywali w miejscach, gdzie w 1987 był papież Jan Paweł II.

Zapisy do 10 czerwca.

Więcej info: http://moje.radio.lublin.pl/iii-rowerow ... apisy.html

A po Rajdzie o godz. 11.00 na Pl. Litewskim VI Edycja Festynu Ludzi Pozytywnie Zakręconych:
http://festynpasjeludzi.pl/program-2015
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Kurcze, to ja miałem o tym pisać :-D Zresztą będę wspomagał ten Rajd podobnie jak Rajd Rodzinny.
Tak więc krótko mówiąc zgłaszać się do pomocy :-P . Rajd ma charakter rajdu rodzinnego dlatego śmiało można przyjeżdżać z dziećmi.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):Kurcze, to ja miałem o tym pisać :-D
Kto pierwszy ten lepszy :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Więc stawiam się do pomocy jeśli potrzeba :!:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Ano zgłoszenia dokonałem. Tylko jeszcze nie wiem czy będę sam czy też z Kobietą nr 4...
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#6
Zapowiada się na dużą imprezę. :-D Zapisanych jest ok 180 uczestników. Przewidujemy nawet do 200. Chyba nigdzie tej informacji nie było, ale na zakończenie rajdu jest msza św a po niej połączone siły parafii Maksymiliana i św Rodziny przygotowały obiad dla zapisanych uczestników.


Pasja jazdy rowerem + pasja życia Chrystusem = integralność życia. Tak przeżywałem dzisiejsze wydarzenie tzn III Rowerowy Rajd Papieskim Szlakiem Lublina zorganizowany przez parafię św Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie a dokładnie przez ks proboszcza Marek Sapryga wraz z jego zespołem . Miałem radość i zaszczyt w tym uczestniczyć dokładając swoją małą cegiełkę. Ks Marek zaprasza mnie do tego dzieła już od trzech lat i jak się okazuje bliska nam jest jedna idea tzn stworzenia takiego ruchu rowerowego, który łączyłby te dwie pasje, o których na początku napisałem. Dzisiaj to zostało głośno i odważnie powiedziane przez ks. Marka na Mszy św kończącej ten rajd - Duszpasterstwo Rowerzystów. Oddaliśmy to Bogu podczas Mszy św, aby z Niego był cały zamysł i rozwój tego dzieła. Chcemy to budować wokół Rajdu Papieskim Szlakiem Lublina, ale oczywiście będzie to skierowane do całej społeczności rowerowej Lublina. Zdjęcia wrzucę lub udostępnię później bo robił je ks Piotr Iracki
Dodam, że to wydarzenie z roku na rok nabiera rozpędu bo dzisiaj było nas wg pobieżnych przeliczeń 172 osoby, ale ja oszacowałem grupę na blisko 200 osób.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości