Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 czerwca g. 18 LKJ
#1
Wyjątkowo w piątek. Liga Mistrzów się skończyła, więc nie musimy robić w środy :-P

To ja tak nieśmiało zakładam temat. W piątek podobno ma być ładnie i ciepło, czas więc, drogie kobitki, zrobić naszą babską ustawkę ;-) A to z okazji braku okazji, a raczej dlatego, że w końcu znalazłam tę zakitraną ścieżkę przez łąkę, której szukałam już od ubiegłego sezonu :-D ostatnio tam sucho było ;-) Tempo jak zwykle lajtowe, bo kto mnie zna ten wie, że ja szybko nie potrafię jeździć, a dodatkowo w chwili obecnej tylna przerzutka działa u mnie na słowo honoru ;-)

Lampki- tak, brać!
Teren- oczywiście!
Płeć przystojna- również zapraszam!

Ponieważ do piątku jeszcze trochę czasu, to w przypadku burzy lub gradobicia nie wykluczam odwołania ustawki. Ale miejmy nadzieję, że nic takiego nie będzie się działo :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Cytat:  12 maja g. 18 LKJ
kalendarz se kup :!:
Odpowiedz
#3
radzik napisał(a):
Cytat:  12 maja g. 18 LKJ
kalendarz se kup :!:
Poprawione :-P Szczęśliwi czasu nie liczą ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Jeśli piątek to może wreszcie bym się wybrał na Twoją ustawkę. 8-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Może, może... ;-)
Odpowiedz
#6
Ja bym chętnie zobaczył jak to wygląda z nowymi ludźmi ;-) ale mam cały dzień zajęty :roll:
Kross hexagon x3 słaby ale jest Smile
Odpowiedz
#7
Gocha a w który las jedziecie. Bo może jadąc z pracy będę miał okazję nastraszyć babiniec. :-P
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#8
W planach mam dojazd do ul. Marzanny- może być bezpośrednio Krężnicką, albo znowu przez autostradę w SG :-P Jak widać z postów powyżej na razie nie zapowiada się na babiniec :-P

Edit.
Ponieważ niektórzy mogli zobaczyć tu info o możliwości przeniesienia ustawki na poniedziałek to już mogę zameldować, że jutrzejszy termin bez zmian :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
Mnie niestety nie będzie - muszę wyjechać po południu:-(
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#10
Będziemy :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości