Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrawianie się na szlaku ietykieta podczas jazdy w grupie
#31
mariobiker napisał(a):(...) Wniosek jest smutny, jeśli nie wyglądasz jak PRO to to nawet rączką ci nie machną.

Hmmm... Zwykle jakieś dżinsy, lidlowski kakakask tudzież zdecydowanie nie PRO brzuszysko :-) na przedpotopowym góralu... i jakoś często właśnie "PROSi" pierwsi pozdrawiają (być może przez moją ślamazarność w tym zakresie). Pomijam rzecz jasna miasto, ale to już zostało powyżej wspomniane.
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#32
ja ostatnio jechałem serwisówką do piask, po drodze mijałem minimum z piątkę rowerzystów, wszyscy pozdrowieni i zero odzewu, i to nie były babcie z zakupami, tylko po wyglądzie patrząc dobrzy cykliści. jest niesmak jak kogoś pozdrawiasz bo kocha to samo co ty, a on nie jest w stanie nawet ręki z łaski podnieść, czułem się jak idiota podnosząc ręke bez odzewu. Do końca trasy - fajsławice nikomu już nie machnąłem
codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem
Odpowiedz
#33
Cóż ja ostatnio leciałem Niedrzwica - Wilkołaz - Strzeszkowice - Żabia Wola - Lublin pozdrawiałem wszystkich rowerzystów tak w ostatniej chwili i chyba wszyscy podnieśli łapkę ale nikt nie wyszedł pierwszy z inicjatywą - trochę to smutne ale będę trwał w uporze i się Wam drodzy koledzy i koleżanki naprzykrzał z witaniem Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#34
Dziwna zależność...gdy jadę szosówką prawie każdy machnie,jak góralem to już rzadko.
Właściwie to pierwszy macham tylko do kobitek i ludzi których znam :-P choćby z widzenia.
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#35
Danielw78 napisał(a):Właściwie to pierwszy macham tylko do kobitek i ludzi których znam
Ja to macham wszystkim, bez względu na wiek, płeć, wyznanie i orientację seksualną :-P - oby jechali na rowerze :-)
Dzisiaj na śmieszce przy LKJ machnąłem uroczej rowerzystce - w pełni wyposażonej (4 szare sakwy Ortlieba) - uśmiechnęła się i odmachała :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości