Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrawianie się na szlaku ietykieta podczas jazdy w grupie
#21
Ja mam dobre doświadczenia w tej materii, dodatkowo ostatnio zauważyłem, iż coraz częściej machają i odmachują także jeżdżący na rolkach :-D
Who Dares Wins
Odpowiedz
#22
Mi zdarzyło się parę razy w trasie jak machali mi nawet motocykliści - byli też z sakwami :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Rado napisał(a):Mi zdarzyło się parę razy w trasie jak machali mi nawet motocykliści - byli też z sakwami :lol:
Bo my na jednośladach musimy się trzymać razem ;-)
KLIK
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#24
mariox napisał(a):
Rado napisał(a):Mi zdarzyło się parę razy w trasie jak machali mi nawet motocykliści - byli też z sakwami :lol:
Bo my na jednośladach musimy się trzymać razem ;-)
KLIK

Echo heh tylko pogratulować kondycji ustawka z motocyklistami fiu fiu nie pogada

A co do pozdrawia to za miastem nie jest źle w mieście a w sezonie się nie dziwię że się nie pozdrawiamy bo łapka jednak przy tym tłoku na ścieżkach powinna być na hamulcu Smile
Odpowiedz
#25
Najlepszym wzorem są kierowcy autobusów ( na trasie i w mieście) , i truckerzy . Ja jakoś nie miałem z tym problemów. Odmachują i to jest miłe. A jak z przeciwka jedzie dziewczyna to szczególnie :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#26
Chyba, że to konkurencja, to wtedy nie ma "rączki" :-D ...zauważyłem to jadąc do W-wy busem
Odpowiedz
#27
A tak się pozdrawia RL podczas Roztocza Wiosną 2015 Arrow KLIK :mrgreen:
Grupa jadąca do Józefowa ma rączki w górze, a z grupy wracającej tylko Marecky odmachuje ;-) A reszta? Pewnie zapatrzona w garminy, edmundy czy co tam kto ma :-P Bardzo nieładnie koleżanki i koledzy ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#28
damian.s napisał(a):A tak się pozdrawia RL podczas Roztocza Wiosną 2015 Arrow KLIK :mrgreen:
Niezłą szpilę wbiłeś Damianq ;-) , dobrze, że ja byłem w grupie "machających" :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#29
damian.s napisał(a):;-) A reszta? Pewnie zapatrzona w garminy, edmundy czy co tam kto ma :-P Bardzo nieładnie koleżanki i koledzy ;-)
Ech, Ty niewdzięczniku! Nie pamiętasz? Przecież my machaliśmy po kolei, jeden kończył, drugi zaczynał! Zrobiliśmy Wam meksykańską falę, a Wy tu nam brak kultury zarzucacie[Obrazek: 6402f47043dcddce.gif]
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#30
Jadąc dzisiaj do pracy z plecaczkiem i w "cywilnych" ciuchach przeprowadziłem mały test. Wynik nie napawa optymizmem Undecided Zarówno ci na góralach jak i szosowcy kogoś kto nie jest w kolarskich fatałaszkach traktują jak powietrze. Jedyne cześć usłyszałem od "Gorącego Tomka" ale jego znam osobiście więc się nie liczy ;-) Wniosek jest smutny, jeśli nie wyglądasz jak PRO to to nawet rączką ci nie machną.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości