Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 09 sobota Zygmuntowskie 12:00
#11
mtb szosa tandem wigry pelikan itp.itd . zapraszam wszystkich
Odpowiedz
#12
Wiesz, ale ja oczekuje tempa powyżej 30 km/h. Smile

Ostatnio na mtb na trasie 24km wyszła mi średnia 34,9 km/h.

Pozdr.

R....
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#13
To jaką trasę Krzyśku planujesz? zbiórka tam na stacji na Zygmuntowskich?
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#14
tak orlen na Zygmuntowskich 12:00 trasę ustalimy na miejscu tak żeby wszyscy byli zadowoleni Wstępnie myślałem o trasie Krasienin Niemce Jawidz Łęczna Mełgiew więc płasko
Odpowiedz
#15
Mediana, biorąc pod uwagę siłę Twojego kopyta to jestem pewien, że na mtb dasz radę. Widzę, że się ładny trening Wam szykuje Wink Jak się dobra ekipa zbiera to akurat nie mogę być Sad
Odpowiedz
#16
ale kopyto nie wietrzone 7 dni !!!
he he nie wierze, że Damiana zabraknie hehehe.

Pozdr.
R.......
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#17
hej Dzięki za koło Pojechaliśmy we trzech ja Mediana oraz Holden Trasa:Orlen Chmiel Krzczonów Bychawa Osmolice
dst 91,2 km
avs 28,5 km
Miałeś rację Felek Mediana ma kopyto jak młody Karino :-)
Odpowiedz
#18
Jestem koledzy ciekaw, czy "rzucaliście mięsem" jadąc pod dzisiejszy wiatr :evil: , sam dziś stuknąłem 50km i wyciągnąłem śr. 30, ale jadąc pod ów "zefirek" myślałem,że wyjdę z siebie ;-)
Odpowiedz
#19
dmuchało ładnie, ale jakoś zaspany byłem więc nie myślałem o bluzganiu na wiatr ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#20
Rzeczywiście dzisiaj wiało strasznie i zimno było i wcale Wam nie zazdrościłem warunków do jazdy :-P Czasami jednak lepiej w domku posiedzieć ;-) Barcie a Ty dlaczego się z Nimi nie zabrałeś? zdaje się, że kopytko masz też wystarczająco mocne żeby z szosowcami jeździć, a im większy peleton tym lepiej - to tak na przyszłość Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości