Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
mraugorzata   27-06-2015, 20:05
#41
Jadę ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Kamil2305   28-06-2015, 01:35
#42
to może i ja się podłączę... tylko mógłbym już pójść spać, bo będę gonił.. Big Grin
Campino   28-06-2015, 20:28
#43
Pierwszy. Dzięki wielkie za ustawkę, dopiero dotarlem na stancję. Piękna wycieczka. Z taką grupą ludzi, z takim poczuciem humoru, kilometry mógłbym wciągać nosem.
Jako "Świeżak nie świeżak" przepraszam za narzucanie tempa.
Czekam na foty i do nastepnego !

EDIT: MI wyszło ze 130km, ide do nauki, tak jak wspominałem Wink
truskafka   28-06-2015, 21:06
#44
W sumie to ja mogłabym pisać "pierwsza" ale mi się nie chciało Tongue, dzięki za kolejną super wspólną jazdę i za poświęcenie tych kolejnych 17 km dla mojej koszulki Tongue, było prze Smile.

Do następnego!

PS. nikt się nie utopił, ale kajak jakiś talent posłał na dno.... jak? Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
mraugorzata   28-06-2015, 21:43
#45
Mariox kazał coś tu napisać ;-)

Dzięki wszystkim za jazdę ;-) Część osób już wie, że jak zobaczyłam tak liczna grupę na moście to pomyślałam: "lajcik będzie" (a tu przypominam, że jechałam z Marzenką z Czubów :-P ). No cóż. Nie było :roll: Confusedhock:
Mimo wszystko wyjazd uważam za świetny ;-) Pogoda dopisała, a pomysł, żeby zmyć się nad Firlej był bardzo trafiony, bo jazda w tym tłumie do przyjemnych rzeczy nie należała.

Organizatorom Święta roweru należą się również gratulacje- podobno było ponad 14 tys. uczestników, czyli padł kolejny rekord. Następnym razem warto się zarejestrować jako grupa z RL, bo oni też prowadzą statystyki najliczniejszych grup ;-) (tylko nie wiem gdzie to się wpisuje, bo ja na tym formularzu nic takiego nie widziałam).

To gdzie śmigamy za tydzień? ;-)

Cytat:PS. nikt się nie utopił, ale kajak jakiś talent posłał na dno.... jak? Tongue
Kurcze, może mam jakieś utalentowane rodzeństwo, o którego istnieniu nic nie wiem? :-D

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
KrzysiekG   28-06-2015, 21:46
#46
Dziękuję wszystkim za super towarzystwo i wspólne kręcenie. Oby więcej takich wjazdów. Pozdrawiam i czekam na więcej. :-)
MindEx   28-06-2015, 21:56
#47
hej!

dzięki za wspólny dojazd na miejsce. fajnie się jechało.
później - jak zwykle na Święcie Roweru - spotkałem masę znajomych z różnych klubów rowerowych i z nimi jeździłem, jadłem, gadałem. a teraz... trochę mi szkoda, że nie pojechałem nad jezioro z Wami Sad

do następnego Smile
Bondi   28-06-2015, 22:02
#48
Dzięki za wspólne kręcenie tam :-) Miło było znowu pokręcić z Wami :-D Marzenka ciężko Ci było utrzymać koło :-D
Do nastopnego :-)
Ex Driver   28-06-2015, 22:16
#49
Fajny wyjazd, choć może trochę za szybki. Ale momentami nasza grupa cięła powietrze jak Pro-Turowy pociąg. Dzięki za miłe towarzystwo, i mile spędzony czas. Marzenka jak kolano ? Licznik--107 km. No i parę zdjęć

https://goo.gl/photos/Uf6779FUXR98ZkZM8

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
mariox   28-06-2015, 22:34
#50
mraugorzata napisał(a):Część osób już wie, że jak zobaczyłam tak liczna grupę na moście to pomyślałam: "lajcik będzie" (a tu przypominam, że jechałam z Marzenką z Czubów :-P ). No cóż. Nie było :roll: Confusedhock:
Gocha, jeśli nie było lajciku to w dużej mierze dzięki Tobie :-P
Nie wiem, czego się Gocha z Marzenką nawciągały/napiły/najadły, ale trzeba było raz na jakiś czas zjechać w ciężki teren, żeby Je spowolnić, bo nie dało rady za Nimi nadążyć :-).
Na starcie było sporo ludzi, Do Lubartowa jechało nas chyba ze 30 osób, a potem jak zwykle, każdy pojechał, gdzie chciał. My pojechaliśmy nad Firlej a potem do Zawieprzyc (gdzie Słonko zaszło ;-)). I tu i tu były przerwy regeneracyjne, więc pod sam koniec była moc w nogach ;-).
Było naprawdę super, przewesoło i przesympatycznie. Dzięki Wszystkim za wspólną jazdę.
Parę fotek
Do następnego ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.