Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26-06-2015 g.18 pl. litewski
#11
Yanq napisał(a):Taaak Arrow po cywilu bo wszystkie rowerowe ciuchy już spakowane :mrgreen:
3:0 dla "po cywilu" - kto jest za?
kto jest przeciw?
kto wstrzymał się od głosu?
Przegłosowane ! :lol:
Zatem czerwcowa Masa Krytyczna "przejedzie" Nam pod znakiem ciuszków cywilnych - w najbliższy piątek "lajkrze" mówimy stanowcze nie !
PS. ciekawe czy rozpoznam kogoś na rowerze "po cywilu" :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
Rado napisał(a):3:0 dla "po cywilu" - kto jest za?
4:0 :-) jestem za :mrgreen:
Odpowiedz
#13
całowałby
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#14
Eliza napisał(a):Rado napisał/a: 3:0 dla "po cywilu" - kto jest za?

4:0 jestem za
5:0 :mrgreen: (zagłosowałem druga ręką :-P )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#15
Nie będę. Muszę być w domu pomiędzy 19-a 20.00 . Czeka mnie wnoszenie walizek na IIIp. :-(

A "po cywilu" popieram. :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
jutro o 17.20 TVP Info zaprasza wszystkich rowerzystów i rowerzystki do dyskusji NA ŻYWO, na ogólnopolskiej antenie, na temat bezpieczeństwa rowerzystów w Lublinie.
Dyskusja w kontekście ostatnich wypadków z udziałem rowerzystów w naszym mieście, więc warto być, każdy może wypowiedzieć się
A więc jutro, w piątek, przed Masą, o 17.20 ustawka, kto z Was ma czas niech podjedzie pod MPWiK, na trasie rowerowej wzdłuż Bystrzycy, o 17.30 jest wejście na antenę.
Do zobaczenia!
m.
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#17
Jak zdążę wyjść z roboty to też zajadę.
Odpowiedz
#18
Fajna dziunia. Jeździłby Wink
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#19
Dzięki Michał za info. Również zachęcam wszystkich by, w miarę możliwości przybyli o 17.20 na ścieżkę rowerową nad Bystrzycą przy MPWiK, będzie to bardzo dobra i zapewne jedna z nielicznych okazji by na żywo porozmawiać o bezpieczeństwie lubelskich cyklistów.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#20
Cytat:Fajna dziunia. Jeździłby Wink
[Obrazek: d5eb42bf2cb4cb81319c284.jpeg]
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości