Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26-06-2015 g.18 pl. litewski
#21
jednak nagranie dziś o 17.30 przy MPWiK zostało odwołane - odbędzie się w innym terminie, dam znać, jeśli będzie potwierdzenie. dziś w tvp Info idzie wydanie specjalne, o czymś zupełnie innym (widocznie ważniejszym z ich perspektywy) i stąd ta zmiana. Sorry, że tak wyszło. Będę informował, jeśli pojawi się nowy termin. pozdro
Rado napisał(a):Dzięki Michał za info. Również zachęcam wszystkich by, w miarę możliwości przybyli o 17.20 na ścieżkę rowerową nad Bystrzycą przy MPWiK, będzie to bardzo dobra i zapewne jedna z nielicznych okazji by na żywo porozmawiać o bezpieczeństwie lubelskich cyklistów.
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#22
UWAGA !!!
Właśnie otrzymałem informację, iż dziś nie odbędzie się jednak transmisja TVP, zostaje przełożona na inny termin, o którym Was poinformuję. Przepraszam za zamieszanie.
Do zobaczenia na Masie !

EDIT - Michał był szybszy :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Dziękuję za wspólną przejażdżkę. Fajnie było Was obejrzeć "po cywilu" :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Czerwcowa masa zaliczona :!: Dziś miała niezwykle barwną, luźną i taką "naturalną" postać. Jak patrzę na te nasze Dziunie to zakazał bym lajkry na zawsze ;-)
Dziękuję wszystkim uczestnikom i do następnej MK!
Zdjęcia dziś trochę nie ostre :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#25
Jakaś zgraja zupełnie nieznanej mi grupy ludzi w ogóle nieprzygotowanej do jazdy na rowerze :-P :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#26
Radku - co wiozłeś na bagażniku? Namiot? ;-) Na wszelki wypadek jakby masa się przedłużyła? ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#27
I ja dziękuję za wspólną jazdę na loozaku ;-) :mrgreen:
Dziś zaczynają się wakacje, więc jak przystało na taką okoliczność, lajkry zostały zastąpione wakacyjnym lookiem, który zdecydowanie wszystkim nam służy :mrgreen:
Fajnie było znowu z Wami pokręcić i nawet nie przeszkadzał mi fakt, iż mój kapelutek sfruwał mi z łepetyny w trakcie jazdy ;-) :lol:
Odpowiedz
#28
Dziękuję wszystkim za udział w Masie - było nas ok. 30 osób Confusedhock: - chyba Świdnik nas nie przebił ? ;-)
Pomysł z jazdą "po cywilu" genialny, wypalił w 100% - mariobiker - super pomysł !
Dziękuję również za wieczór filmowy na "świeżym powietrzu" w Zielonym Talerzyku :-P

Edit: tak Damianie, to był namiot - bo zapowiadali deszcz - lubię być przygotowany na każdą "okazję" ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#29
Pięknie wyglądaliście. Eliza jak dla mnie była dziś Number One. Żałuję że mnie nie było-- zwyczajnie nie mogłem. I jak bym zgadł-- wszystko zakończyło się w Zielonym Talerzyku.

Pozdrawiam i do niedzieli .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#30
Kilka fotek Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 26062015MK
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości