Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sobota 4.07 godz. 9:00 Felin Stokrotka - Piaseczno Krasne
#11
Az strach sie bac Smile udanej trasy ja jade w tamta strone ale o 4:30 Smile
Odpowiedz
#12
Niestety zmuszony jestem osłabić troszkę skład :-(
Kilka nie przewidzianych tematów zatrzyma mnie na jutro w domu także życzę udanej ustawki i do zobaczenia
Odpowiedz
#13
Oki. Juz wiem kaj to jest. Trafie Smile
Odpowiedz
#14
Dojechałem. Dzięki za ustawkę. Ręce i gęba mnie piecze od słońca. 4 jeziorka zaliczone w doborowym towarzystwie. Banany i izotoniki to podstawa Smile
Wyszło mi ok. 125km.
Pozdro !
Odpowiedz
#15
Jestem i ja :lol: . Arkoni pierwsza ustawka zaliczona :mrgreen: Jeziorka super. Dzięki u mnie 130
Smile)))
Odpowiedz
#16
Pomimo upału na początku stawiło się czworo uczestników:Marzenka, Axel ja i Szymek. Na chwilę nawet Jaroo do nas wpadł żeby pogadać bo niestety jechać z nami nie mógł. Szymek stwierdził że będzie fajnie jak go odprowadzimy do pracy ale jakoś tak fajnie szybko połknęliśmy ten dystans że zapragnął jeszcze pobyć z nami nad jeziorem i nawet zdążył zażyć kąpieli w nim :mrgreen: Potem już we trójkę udaliśmy się z Piaseczna nad Krasne gdzie uzupełniliśmy izotoniki kawy i jedzonka i udaliśmy się nad jezioro Krzczeń Potem był już tylko powrót i morderczy upał ale w takim towarzystwie to przyjemność. Za parę minut będą fotki i track. Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję :-D Jazda z Wami to Prawdziwa przyjemność :mrgreen:


Album link:
https://picasaweb.google.com/1021224357 ... eKrzczen02

----
via android app [Picasa Tool Pro]]foto [/URL]
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości