Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sobota 4.07 godz. 9:00 Felin Stokrotka - Piaseczno Krasne
#1
W sobotę ma być 30 stopni i podobno idealna słoneczna pogoda. Wybieram się w spokojnym tempie :-D przez Piaseczno Zagłębocze Krasne i powrót przez Krzczeń - Łuszczów. Trasa około 120 km w większości asfaltem choć teren też oczywiście będzie - szutry leśne ścieżki itp. Oczywiście przewiduje przerwy na uzupełnianie izotoników i smarowanie kremami z filtrem. :-D Powrót do domu planuję na około godzinę 17.
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#2
Jak w spokojnym tempie, to na 75% jestem Smile Dam znać jeszcze w piątek pod wieczór
Odpowiedz
#3
Campino napisał(a):Jak w spokojnym tempie, to na 75% jestem Smile Dam znać jeszcze w piątek pod wieczór
Bez pośpiechu mamy czas :mrgreen:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#4
Oczywiście jadę 8-)
Panie kierowniku wycieczki o kremach i izotonikach była mowa, a kąpielówki, ręcznik ewentualnie materac dmuchany pobierać ? ;-)
Odpowiedz
#5
Jaroo napisał(a):Oczywiście jadę 8-)
Panie kierowniku wycieczki o kremach i izotonikach była mowa, a kąpielówki, ręcznik ewentualnie materac dmuchany pobierać ? ;-)
Wszystko to tak a jak dziewczyny się zdecydują jechać to bikini też koniecznie :mrgreen:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#6
Jadę na 100% Smile
Odpowiedz
#7
Namyśliłam się i lecę z wami :-> Leci ktoś z Czubów :-P
Smile)))
Odpowiedz
#8
Czy ta stokrotka to jest przy skrzyżowaniu Męczenników z Krańcową ?
EDIT - chyba chodzi jednak o tą juz za pętlą - w osiedlu ? - Zygmunta Augusta, Doświadczalna ?
Odpowiedz
#9
Campino napisał(a):Czy ta stokrotka to jest przy skrzyżowaniu Męczenników z Krańcową ?
EDIT - chyba chodzi jednak o tą juz za pętlą - w osiedlu ? - Zygmunta Augusta, Doświadczalna ?
To nie jest na skrzyżowaniu Mecz. Majdanka Krańcowa tylko jeszcze dalej w stronę Świdnika na osiedlu Felin przy pętli autobusowej okolice ulicy Zygmunta Augusta W razie problemów dzwońcie 792054090
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#10
marza napisał(a):Namyśliłam się i lecę z wami :-> Leci ktoś z Czubów :-P
Super mocny skład się szykuje :mrgreen:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości