Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.06.2015, godz. 18.00, Orlen Gęsia/JPII :)
#1
Trochę na refleks. Mam zamiar wyturlać się popołudniową porą na jakieś nieduże kółeczko - prawdopodobnie na lody do Zemborzyc. Trochę dróg polnych, trochę asfaltu, trochę ścieżek rowerowych. Kilometrów może nazbiera się ze 30. Oczywiście pełen lajcik.
Miejsce zbiórki - Orlen przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Gęsiej :mrgreen: - jadąc ścieżką od strony centrum nie da się nie zauważyć. Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.

Aha - i sprawdźcie sobie tak parę minut po 17 czy przypadkiem nie będzie konieczności odwołania ustawki.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Chętnie rozprostuję nogi po pracy Smile 30 km to niedużo ale nie narzekałbymSmile
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#3
Dzięki za wspólne kręcenie. Do następnego
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#4
Dzięki za jazdę. Fajnie było sobie pokręcić popołudniową porą :-) A Orlen na Gęsiej to znakomite miejsce na ustawki - pół minuty i jest się poza miastem ;-) Ale przyszło mi do głowy jeszcze lepsze miejsce - Biedronka po przeciwnej stronie ulicy - nie będę musiał nawet przez jezdnię przechodzić ;-)

A zdjęcia oczywiście są, a tak dokładnie to jedno :mrgreen:
[Obrazek: Zdj%25C4%2599cie1261aa.jpg]
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
damian.s napisał(a):A zdjęcia oczywiście są, a tak dokładnie to jedno :mrgreen:
No to ustawka zaliczona :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
damian.s napisał(a):Ale przyszło mi do głowy jeszcze lepsze miejsce - Biedronka po przeciwnej stronie ulicy - nie będę musiał nawet przez jezdnię przechodzić
Damian, a co się będziesz tłukł po dzielnicy: rób ustawki pod klatką schodową bloku, w którym zamieszkujesz ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
ale co to Damianku, tak we dwójkę na lodzika pojechaliście? mam nadzieję, że teraz gardziołko nie boli!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości