Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.10., godz. 13.30, TPSA "Akwarium"
#11
Czyżby powoli sezon się kończył , że peleton taki skromny i to na ustawce Jurka ?, Ja też tak nieśmiało się przymierzałem żeby się stawić na ale negocjacje domowe nie do końca się powiodły, ale pogoda też taka niepewna była, ale powrót prawdopodobnie już w nocy , ale małą robótkę przy samochodzie do zrobienia miałem , no gdyby nie te kilka ale, to bym pojechał , tym bardziej że miała to być kontynuacja ostatniej niedzieli gdzie trasa była ful wypas …. Hm przynajmniej jak dla mnie powoli sezon będzie dobiegał końca , ale mam nadzieje że może przynajmniej jeszcze na jednej ustawce uda mi się zjawić
Pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#12
piotr73 napisał(a):Czyżby powoli sezon się kończył , że peleton taki skromny i to na ustawce Jurka ?,

Ooo nieee, ja zamierzam kręcić bez względu na pogodę.
Ja od 3 tyg. nie miałem pod sobą siodełka (przeziębię, praca, obowiązki rodzinne itp.), więc głód na ustawki był nie mały.
Liczyłem na standardowe liczne grono na ustawce Jurka, a tu niespodzianka, pojechaliśmy w dwójkę.

Pozdrawiam
Sylwek
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości