Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawa na koniec Świata
#1
Tak na szybko:
Ktoś kiedyś dawno temu powiedział, że RL pojedzie wszędzie, nawet na Koniec Świata. No to postanowiłem się o tym przekonać.
Pierwsze sygnały, że Koniec Świata jest bliski można było dostrzec tu: KLIK, choć autorzy chyba do końca nie byli pewni, jak daleko do niego jest. Po przejechaniu kawałka, ukazał się Koniec Świata w całej okazałości:
Koniec Świata.
Oczywiście trzeba było udokumentować, że kawałek RL-a też tam był ;-) RL na Końcu Świata.
Jednak nie ma się co martwić, nawet Koniec Świata ma swój koniec KLIK.
Swoją drogą lokalizacja fajna na wypoczynek. Kilka domków tam jest, a także miejsce biesiadne o nazwie
Chata na Końcu Świata.
Zapytacie pewnie, gdzie jest Konieec Świata? Może trzeba byłoby zapytać, kiedy on nastąpi ;-). Na to drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć, a na pierwsze, WŁALA!. Jak ktoś będzie w pobliżu, warto zajrzeć choćby po to, by zrobić sobie fotkę ;-).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
Ładny wypad i fotki. Ciekawe czy ten bocian miał świadomość tego, że doleciał tak daleko ;-)
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#3
El kapitano Ty jesteś the beściak mimo wadliwego rocznika rozsławiasz nasze siti nawet na końcu świata.
Fajna wycieczka i jeszcze jeden motyw do odwiedzenia Cię.
Tylko napisz, czy na tym krańcu poznałeś kolejną godną Twego XL
Odpowiedz
#4
Endriu, taki rocznik, że jak się trafi jakaś osóbka, to jest to taki przypadek, którym z reguły już ja nie jestem zainteresowany ;-). Kiedyś objechała mnie młoda dziewczynka, powiedziała "dzień dobry" (na "cześć" chyba wyglądałem już niezbyt odpowiednio) i tyle, co sobie na nią popatrzyłem... znaczy poczytałem napisy na koszulce ;-).
Niemniej jednak jeździ tam mocna grupa szosowa, zainspirowana chyba sukcesami Oli Dawidowicz (Ola jest z Kalisza, nawet są bilboardy z fotami drużyny z Olą). Więc jak w końcu może trafisz w te strony, to zobaczymy, może na Twój rocznik ktos się skusi ;-). A najlepiej zabierz KrzysiaP, ten nam coś na pewno wyhaczy ;-). Tylko pewne rzeczy będzie musiał robic bardziej w ukryciu ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
No ładna wycieczka Ci się udała Mariuszu :-)
Ciekawe co na ten Koniec Świata Majowie by powiedzieli ... ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Rado napisał(a):No ładna wycieczka Ci się udała Mariuszu
Szczerze mówiąc byłem padnięty, bo dzień wcześniej machnąłem 150 km, z czego ostatnie 50 pod spory wmordewind i na sobotę nie zdążyłem sie zregenerować, stąd tempo takie żałosne.
Rado napisał(a):Ciekawe co na ten Koniec Świata Majowie by powiedzieli ...
Raz (na szczęście) przepowiednia się im nie sprawdziła, i niech już lepiej będzie tylko ten, co na obrazku ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Oj ja też bym się wybrała na taką przejażdżkę, ale jednak mam ciągle problem z czasem, jednak za dużo mam obowiązków na głowie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości