Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07.2015, godzina 18:30
#21
Calme napisał(a):O taką średnią pocisnęliście na 29er ?

#takasytuacja Big Grin
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#22
Danielw78 napisał(a):To dlatego że nie pojechałeś na ustawkę :-)

Coś musi być na rzeczy Tongue
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#23
Wojtek_S napisał(a):
Calme napisał(a):O taką średnią pocisnęliście na 29er ?

#takasytuacja Big Grin
A ile waży i na jakich oponkach ?
Who Dares Wins
Odpowiedz
#24
Calme napisał(a):A ile waży i na jakich oponkach ?
Mój? Około 10kg +/- (nie ważyłem nigdy) na Continental Race King 29x2,2. Karola nie wiem ile. On śmiga na Kands i coś tam apgrejdował od stanu fabrycznego.
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#25
Wojtek_S napisał(a):Znam ten ból. Znaczy ciało nie ważne, tylko od razu co się rowerowi stało.
Dokładnie :-) Rower cały to i jechać dalej można, nie ważne, że nadgarstek boli przy sięganiu po bidon.

Na marginesie, kask oprócz wgniecenia jest cały i mam dylemat czy wymieniać czy nie.
https://drive.google.com/file/d/0B5aagL ... VVcDA/view
Odpowiedz
#26
Nieźle ciśniecie. Myślałem, że się dołączę do jakiegoś lajtowego treningu, ale chyba będzie ciężko skoro lajt to dla was 31km/h Tongue
Odpowiedz
#27
E-ness napisał(a):Na marginesie, kask oprócz wgniecenia jest cały i mam dylemat czy wymieniać czy nie.
https://drive.google.com/file/d/0B5aagL ... VVcDA/view

Jak nie widać pęknięcia to ja bym jeździł.
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#28
lubelaczek napisał(a):Nieźle ciśniecie. Myślałem, że się dołączę do jakiegoś lajtowego treningu, ale chyba będzie ciężko skoro lajt to dla was 31km/h Tongue

Dołączaj do nas, dostosujemy się z tempem.
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#29
No to fajnie, spróbuję, najwyżej po drodze wymięknę. Kiedy następną ustawkę robicie ? Smile
Odpowiedz
#30
lubelaczek napisał(a):No to fajnie, spróbuję, najwyżej po drodze wymięknę. Kiedy następną ustawkę robicie ? Smile

Tradycyjnie. Piątek. Błażeja teraz kolej na zapodanie trasy Tongue
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości