Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.07.15 godz. 19:00
#1
W piątek ma być już słonecznie i wreszcie powinno się udać kółeczko.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=avinbkliskduamkk
Tempo spokojne 26-27 kn/h. Zbiórka przy biedronce na Choinach. Światełka lepiej wziąć.
Zainteresowanych proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
#2
Jeśli na 29erze też można to jestem
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#3
Błażej, to jest ta ustawka dzisiaj czy nie?
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#4
Jest. Jakby nie było to bym pisał.
Odpowiedz
#5
Dobra to jestem, pokręcimy. Jeszcze się upewnię - to chodzi o tę Biedronkę w miejscu gdzie był Ducat :?:
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#6
Nie pamiętam co tam było wcześniej :-) Biedronka naprzeciwko wyższej szkoły społeczno-przyrodniczej.
Odpowiedz
#7
Dobra. Wielkie dzięki. Jestem dzisiaj o 19:00
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#8
Jadę z wami :-)
Odpowiedz
#9
Również postaram się być
Odpowiedz
#10
Dzięki za jazdę. Nie sądziłem, że tak nagle wystrzelicie, ale trzymałem się dzielnie :-P Dzięki, że poczekaliście na mnie pod koniec, gdy zniknęliście mi z oczu podarowałem sobie pogoń i jechałem swoim rytmem. Było fajnie, chyba trzeba wprowadzić w życie nowy zwyczaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości