Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczebrzeszyn tam i z powrotem 19.07.2015
#11
200 z haczykiem ;-) a tempo spokojne :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
A tak naprawdę to jedyny słuszny wyjazd "W krainę Chrząszcza" to tylko ze mną :mrgreen:
Wiedziałem, że to zepsują :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):A tak naprawdę to jedyny słuszny wyjazd "W krainę Chrząszcza" to tylko ze mną
Uuuuu Jureczku troszkę skromności nie zaszkodzi ;-)

Jurek S napisał(a):Wiedziałem, że to zepsują
No tak, bo nie zaliczyli błota, kurzu, wertepów i chaszczy :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Dzięki Mariuszku, widać teraz ile może być dziwnych komentarzy jak się czyta bez zrozumienia, Jurku nie pisałem ani nie mówiłem, że będzie MTB tylko lajtowy wjazd. Przecież już w drodze powrotnej kolega Wichrzyciel widział to co chciał zobaczyć Idea Idea
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#15
tym paleniem dopalaczy w toalecie to mnie zawiedliście koledzy, przez was setki osób przyjechało spóźnionych do domów, a drugie tyle wystało się na dworcu czekając na bliskich. Bardzo brzydko. bardzo.
Odpowiedz
#16
Widzę, że niektórzy dalej nie czytają ze zrozumienim Radziku dlatego nie będę ciągnął tego tematu Idea
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#17
krzychu.c.m napisał(a):Widzę, że niektórzy dalej nie czytają ze zrozumienim Radziku dlatego nie będę ciągnął tego tematu Idea
Krzysiu, luuuuuuuuz - tu nie chodzi o zrozumienie, tylko o poczucie humoru ... Idea
A tak poza tym, to fajny wypad :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
nie rozumiem, sportowcy, powinni promować zdrowy tryb życia, a tylko papieroski w głowie, przez które pociąg był godzinę opóźniony. Bardzo brzydko. bardzo. zawiodłem się. zawiedliście mnie.
Odpowiedz
#19
radzik napisał(a):nie rozumiem, sportowcy, powinni promować zdrowy tryb życia, a tylko papieroski w głowie, przez które pociąg był godzinę opóźniony

Jestem rozczarowany :oops:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
aha i jeszcze jedno. Uważam że bieganie po pociągu z metrową maczetą było skrajnie nieodpowiedzialne, przecież tu wystarczy moment by doszło do tragicznego wypadku. Trochę nieuwagi i można było wydłubać sobie lub komuś oko, albo co gorsza kogoś niechcący poharatać. Nie wspomnę nawet o tym kawałku mięsa co jest strasznie obrzydliwe i niehigieniczne. Bardzo brzydko. bardzo. zawiodłem się. zawiedliście mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości