Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaki rower 29er ?
#1
Witam ,przymierzam się do kupna nowego roweru na kołach 29 er . Jako że mam 173 cm wzrostu i 85 kg wagi ,nie każda rama mi pasuje ,,na razie mam dwa typy ,kross level b9 i cube ltd race pro ,
Który z tych dwóch rowerów jest lepszy ,ewentualnie co byście polecili ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Ja ci ze swojej strony moge polecic Focusa. W tych pieniadzach co Kross level b9 i cube ltd pro, spokojnie dostaniesz jakiegos z aluminiowa rama na foxie i osprzecie xt. Podjedz do Inzynierii na Rusalce i zapytaj. Rozmiar mysle ze M. Jak chcesz mozemy sie jakps ustawic i dam ci sie przymierzyc do M, z tym ze ja mam wungla :p
Ewentualnie tez dobre Rock Machine u Bike Boysow.

Te krossy i cube tez nie sa zle.
Odpowiedz
#3
rozmiar ramy to na pewno m ,dzisiaj mierzyłem się do tego cube ,ogólnie ok ,chociaż pierwsze wrażenie zupełnie inna jazda niż na 26,inaczej się skręca itp ,,, ten kross jest na carbonie ( ciekawe jak z wytrzymałością tej ramy ),ale nie wiem ,czy w lbn jest jakiś sklep gdzie można by było się do niego przymierzyć, ,,jutro pojadę na rusałkę i ewentualnie do bike boysow...
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie brałbym carbon
http://allegro.pl/rower-kross-level-b9- ... 49106.html
Bierz Krossa Smile
Miałem dwa modele. Alu i carbon. Tylko,że na kołach 26.
Carbon robi różnicę. A jeszcze na 29. No i cena bardzo bardzo dobra Smile
Pozdrawiam
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#5
Lub rozmiar mniejszy
http://allegro.pl/kross-level-b9-s-2014 ... 20276.html
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#6
właśnie widziałem te aukcje na allegro i powiem szczerze ,że strasznie mnie kusi ten kross ,,,,tylko ,czy to prawda że carbon jest taki delikatny ,często lubi pękać ?
Odpowiedz
#7
Tez polecam carbon, tylko ciekawy jestem ile jest wart ten carbon za 4k.
Z csrbonem troche trzeba sie obchodzic jak z jajkiem, ale to dotyczy glownie transportu. Np. Musisz sobie kupic uchwyt do zlapania za widelec jak chcesz przewozic samochodem. Jak bys chcial wsadzic w trenazer to tego nie zrobisz. Podczas jazdy nie powinien ci peknac, chyba ze zaliczysz porzadnego dzwona. Sa tacy co mowia ze carbony focusa, krossa, cube itd. Pekaja, ja osobiscie nie spotkalem sie z nawet jednym takim przypadkiem.

Czy bym teraz kupil carbona? Mocno bym sie zastanowil. Bo przykladowo taki focus jak mam cabona tylko z rama aluminiowa wazy 11kg, a kosztuje polowe lub mniej. Moj carbon wazy 10,5kg. Czy jest sens dla 0,5 kg placic wiecej i obchodzic sie jak z jajkiem?
Odpowiedz
#8
Witam ,jednak poszedłem w kierunku roweru crossowego i od wczoraj mam Cube cross pro .
jeździ się inaczej niź na 26 calach , ale testowałem dzisiaj i daje radę ,nawet po lesie ;-)
Myślę ,że będę zadowolony
Odpowiedz
#9
wojtek7946 napisał(a):Witam ,jednak poszedłem w kierunku roweru crossowego i od wczoraj mam Cube cross pro .
jeździ się inaczej niź na 26 calach , ale testowałem dzisiaj i daje radę ,nawet po lesie ;-)
Myślę ,że będę zadowolony
Będzie Pan zadowolony Smile
Powodzenia ;-)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości