Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower crossowy do 1500zł
#11
Jeśli potrafisz zajeździć napęd wybieraj coś z kasetą 9 albo 10 rzędową. Coraz trudniej kupić napęd 8-rzędowy wyższej półki. Kółkiem się nie przejmuj, rozpadnie się to kupisz coś pancernego jak proponuje Artur (nawiasem mówiąc też chyba uderzę w Mavica A319).
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#12
wojci, jako alternatywę crossa możesz też pomyśleć o rowerze typu fit, osprzęt i koła jak szosa, ale prosta kierownica i pozycja na rowerze bardziej turystyczna...

Idealny jeśli śmigasz po drogach utwardzonych.

W decathlonie jest aktualnie promocja na FIT500 za 1499 zł ,a że jesteś wysoki, to rozmiar 60 powinien pasować. Zamów sobie online (dostawa bezpłatna) a jak Ci nie podpasuje, to bezpłatnie możesz zwrócić. Poza tym jest prawie 3 kg lżejszy od authora i ma dożywotnią gwarancję na ramę.

http://www.decathlon.pl/rower-szosowy-f ... ctFeatures
Odpowiedz
#13
Kupuj lazaro nie warto pakować kasy w authora zwłaszcza na wigilijnej ewentualnie rozważ kandsa. Ja kupiłem lazaro integral v2 za 1099 z i jestem mega zadowolony za te kase nie ma szans na nic lepszego zajeździsz napęd w 2 sezony a za 400 zł sobie wymienisz na mocniejszą grupe napędową i pośmigasz kilka sezonów. Naprawde polecam
Odpowiedz
#14
a tak na marginesie co nie tak z tą Wigilijną?
dosyć poważnie myślałem o tym Lazaro ale nie ma gdzie go w Lublinie przymierzyć.
MIerzyłem Giant'y i to nie jest to, pozycja nie ta więc wolałbym w ciemno nie kupować i bawić się potem w odsyłanie
Odpowiedz
#15
Wczoraj jeździłem jeszcze: http://www.specialized.com/pl/pl/bikes/ ... rail#specs
Przyjemnie, troszkę inna pozycja niż na Authorze.
Tak że mam dylemat bo rowery w podobnej cenie.
Spec ma dożywotnią gwarancję na ramę Author dodatkowo 200zł w bonie na akcesoria
Odpowiedz
#16
Domykając wątek, rower kupiony Smile
Wybór padła na SPEC CROSSTRAIL w wersji podstawowej z ramą XL

W nocy na próbę pierwsza dycha zrobiona i jest nieźle Smile

KermitOZ dzięki za pomoc
Odpowiedz
#17
wojci napisał(a):KermitOZ dzięki za pomoc
Proszę bardzo, przyjemnej jazdy Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
wojci napisał(a):a tak na marginesie co nie tak z tą Wigilijną?

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;-)
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości