Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07.2015, godzina 18:30
#1
Według prognoz ma być bez deszczu przy lekkim zachmurzeniu. Zapraszam na kółko Lublin - Bychawa - Lublin około 60 km tak jak tutaj: https://connect.garmin.com/modern/course/8929957

Kręcimy dynamicznie w okolicach Vśr = 27-30 km/h aczkolwiek dostosowujemy się do innych - jak ktoś zostaje to zwalniamy tempo i czekamy. Słowem - obowiązuje zasada: ilu wyjechało w grupie tylu przyjedzie.

Miejsce zbiórki: Stacja Łukoil przy Jana Pawła II przy kompresorze

Brak wpisów chętnych do piątku, godzina 16:30 - nie zajeżdżam. Światełka trzeba brać! ❗️

Serdecznie zapraszam! ???
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#2
Rozumiem, że 100% szosa?

Postaram się dołączyć ok 18:35 przy zjeździe na ścieżkę rowerową koło LKJ... w piątek jeszcze potwierdzę
Odpowiedz
#3
Gelo napisał(a):Rozumiem, że 100% szosa?

Postaram się dołączyć ok 18:35 przy zjeździe na ścieżkę rowerową koło LKJ... w piątek jeszcze potwierdzę

Tak, tak. Oczywiście 100% szosa.
Dobrze, potwierdź proszę to będziemy się za Tobą rozglądać ?
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#4
Na 99% będę :-P Jakby coś miało się zmienić napiszę.
Odpowiedz
#5
Chętnie bym do Was czasami dołączył. Tyle, że ja crossowym jeżdżę ze średnią 25-26 km/h. Na zmiany wychodzić nie dałbym rady ;-)
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#6
bikemaniak napisał(a):Chętnie bym do Was czasami dołączył. Tyle, że ja crossowym jeżdżę ze średnią 25-26 km/h. Na zmiany wychodzić nie dałbym rady ;-)

Dawaj dawaj nie marudź Smile Damy radę! Ja też nie szosówką, tylko 29erem pomykam póki co.
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#7
Niestety, nie dam rady jutro być :-(
Odpowiedz
#8
Jadę z wami.
Odpowiedz
#9
Ja jeszcze nie wiem,czy dam radę więc nie czekajcie...

A jeśli będę to ok 18:30-35 - zaczekam na najbliższej wolnej ławeczce za zjazdem na ścieżkę przy LKJ
Odpowiedz
#10
Dzięki wielkie koledze @maver za wspólne kręcenie. Nawet niezła Vśr wyszła Smile

Ślad jazdy: https://connect.garmin.com/modern/activity/843209996
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości