Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(M)Artunia nam sie urodziła...
#11
Najlepszego :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#12
Marto w dniu Twoich urodzin życzę Ci wszystkiego co najlepsze, pogody ducha, dużo uśmiechu i spełnienia wszystkich Twoich marzeń. :-) :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
Bardzo Wam dziękuję za życzenia - i te tutaj i te sms-owe i te facebookowe :-) To niezwykle miłe :-)
Odpowiedz
#14
Arrow dawaj torta :!: Idea
Odpowiedz
#15
radzik napisał(a):Arrow dawaj torta :!: Idea

Uppss... Radziku, no nie mów, że nie dostałeś tortu?? Confusedhock: No nie, naprawdę zostałeś pominięty i zapomniałam Cię poczęstować tym pysznym jagodowo-śmietankowo-czekoladowym rozpływającym się w ustach niebiańsko pysznym tortem zanim został całkiem przez wszystkich zjedzony i nie został już nawet maleńki kawałeczek??

http://4.bp.blogspot.com/-dyydm3fKpYU/U ... dowy+1.jpg
Odpowiedz
#16
Dziękuję Marta za tort - był pyszny :!:
Szkoda tylko, że Radzik się nie załapała ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
Rado, wolisz wnioski w segregatorach czy luzem? :roll:
Odpowiedz
#18
Rado napisał(a):Dziękuję Marta za tort - był pyszny :!:
Szkoda tylko, że Radzik się nie załapała ...

Dziękuję :-) Cała przyjemność po mojej stronie :-) Musze przyznać, że faktycznie mi się udał.

Doprawdy nie mam pojęcia jak to się stało, że zapomnieliśmy o Radziku :roll: Ale teraz już za późno - ostatni kawałek zjadłam dzisiaj w pracy do kawy :-(

EDIT: Specjalnie dla Radzika zdjęcie z imprezy, żeby nie było, że ustawka niezaliczona.
Podpisałam postaci występujące na zdjęciu, bo padał na nie cień i mogą być problemy z rozpoznaniem. Próbowałam te cienie trochę rozjaśnić w Pejncie, ale tylko trochę pomogło :-( Jak widać my z Elizą już w połowie sezonu urlopowego.
Reszta forum po drugiej stronie obiektywu.

https://goo.gl/photos/N24o8NrzNfaa2ntZA
Odpowiedz
#19
arta napisał(a):Reszta forum po drugiej stronie obiektywu.

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to zdjęcie chyba robiłem przy trzecim torcie :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#20
Eliza jakoś blado wyszła Idea
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości