Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.08 Tour de Pologne Etap 1. Warszawa
#1
Pewnie wszyscy wiedzą że 2.08 startuje TdP, etap 1. to kryterium po Warszawie, Warszawa w sumie niedaleko wiec mam propozycje wspólnego wyjazdu dla szosowców. Kryterium jest dobrą opcją żeby zobaczyć peleton kilka razy z jednego miejsca. Ostry start o 14 chciałbym być troche wcześniej żeby zahaczyć o autokary a noż widelec ktoś sie napatoczy Big Grin Powrót pociągiem lub w przypadku dostatku sił roweremi - kwestia do ustalenia. Chętnych prosze o info.
Odpowiedz
#2
hej mogę prosić o więcej informacji co do planowanego wyjazdu (nie moge wysłać do ciebie wiadomości coś może jest nie aktywne.
Odpowiedz
#3
doszły do mnie wiadomości więc wszystko jest ok( jezeli wiadomość nie została odczytana przez adresata jest w folderze do wysłania a nie w wysłanych :p ) jakich informacji oczekujesz? może lepiej ogólne sprawy napisać na forum to sie ktoś jeszcze zdecyduje
Odpowiedz
#4
Dzięki za wyjasnienie bo dopiero zaczełem korzystać z forum,O której wyjazd miejsce leki zaryz planu dnia,powrót może lepiej wracać pociągiem zatrzymamy się tam dlużej może jeszcze cos ciekawego sie tam zobaczy albo gdzies wpadnie, oby pogoda dopisała,fajnie gdyby coś troche os sie zglosiło bo jak ostatnio jechałem z os z forum do Lubartowa na swieto roweru to bylo ok 40 i się fajnie jechało.
Odpowiedz
#5
wyjazd ok 4 z al Warszawskiej, na zapas licze bo ostatnio do Warszawy strasznie wialo i zeszlo dluzej niz sie spodziewalem... na miejscu po jakies zarcie sie skoczy, potem moze po padoku przeleci zagadac etap ma sie skonczyc o 16:45 + dekoracja, jeszcze gdzies sie poszwedamy i o 20:17 jest pociag powrotny do LbN
Odpowiedz
#6
ma być. 28 oC i fajnie gdy się sprawdził wiatr 3 km h jest na tvn meteo i najlepiej kupić wcześniej bilet na pkp aby potem nie szukać i czasu nie tracić
Odpowiedz
#7
Marcel poleca moje ustawki, kto nie jezdzi duzo traci 8-)

[Obrazek: 5p0xfbwp8wtx_t.jpg]


Średnia licznnika z koła bez spacerów po lokalnych gs-ach 31, noga podawała jak żyleta dałoby pewnie rade na 33 naciągnąć.
Strava
Odpowiedz
#8
Ja myślałem,że Marcel to lepiej zbudowany :mrgreen:
Who Dares Wins
Odpowiedz
#9
to takie złudzenie na zdjęciu, przy mnie każdy wyglada cienko :mrgreen:
Odpowiedz
#10
SOSEN napisał(a):to takie złudzenie na zdjęciu, przy mnie każdy wyglada cienko :mrgreen:
Thug life :mrgreen:
Who Dares Wins
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości