Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.07.15 godz. 18:30
#11
Cytat:W takim razie nadal jakiś skład będzie ? Smile
Chyba tak.
Tak czy siak ja się pojawię, a jeśli nikogo nie będzie, pokręcę się sam.
Odpowiedz
#12
I jak? Pokręciliście?
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#13
Wojtek_S napisał(a):I jak? Pokręciliście?
Oj i to jak. Miało byś spokojnie, a wyszła średnia około 30 km/h :-P Dzięki wszystkim za wspólną jazdę, fajna grupka wyszła :-) Na końcówce niezłego powera dostaliście :-P
Odpowiedz
#14
E-ness napisał(a):
Wojtek_S napisał(a):I jak? Pokręciliście?
Oj i to jak. Miało byś spokojnie, a wyszła średnia około 30 km/h :-P Dzięki wszystkim za wspólną jazdę, fajna grupka wyszła :-) Na końcówce niezłego powera dostaliście :-P

Ech kurde, żałuję że nie mogłem. Zapodajesz coś Błażej na przyszłą sobotę czy ja mam to zrobić Smile ? Ilu kręcicieli było?
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#15
Wojtek_S napisał(a):Ech kurde, żałuję że nie mogłem. Zapodajesz coś Błażej na przyszłą sobotę czy ja mam to zrobić Smile ? Ile kręcicieli było
Na razie pomysły mi się wyczerpały. Łącznie Łącznie 6 osób było :-)
Odpowiedz
#16
E-ness napisał(a):
Wojtek_S napisał(a):Ech kurde, żałuję że nie mogłem. Zapodajesz coś Błażej na przyszłą sobotę czy ja mam to zrobić Smile ? Ile kręcicieli było
Na razie pomysły mi się wyczerpały. Łącznie Łącznie 6 osób było :-)

No to extra. 6 osób to już fajny peleton. Dobra, pomyślę nad czymś na sobotę 8.08 w godzinach porannych. Jakieś 70-80 km. Jest MOC!
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#17
I żadnej fotki nikt nie zrobił? Confusedhock:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#18
mariox napisał(a):I żadnej fotki nikt nie zrobił? Confusedhock:

Nie było tak szybkiej migawki, która by nas uchwyciła :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Damian wam tego nie zaliczy
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#20
KrzysiekP napisał(a):Damian wam tego nie zaliczy

Ooops, a kto to Damian? Zaliczacz ustawek? Tongue
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości