Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-06 września 2015, Czarna Perła
#1
Miało być w ostatni weekend sierpnia, ale jedna Koleżanka prosiła... no to cóż miałem zrobić, Koleżance odmówić? ;-). Nie będę mówił o kogo chodzi, ale jak nie przyjedzie, to Jej koty znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie :mrgreen:
Czarna Perła to jeden z ciekawszych szlaków rowerowych na pograniczu jedynie wg mnie słusznego ;-) Roztocza Zachodniego i Środkowego. Mam na myśli część wschodnią szlaku. Plan objechania wygląda tak:
http://www.sports-tracker.com/workout/m ... dddad0c529
Trochę byśmy to zmodyfikowali z uwagi na miejsce pobytu: byłyby to znane juz co niektórym osobom Dyle koło Biłgoraja w agroturystyce u pewnego Kowboja:
KLIK
Miejsc 17, cena 35 zł/osoba/doba.
Trasa długa, można skrócić w razie potrzeby, ale wtedy odpada parę fajnych podjazdów i zjazdów ;-) Oczywiście będziemy elastyczni, ale nie aż tak, żeby skracać o połowę :-P
Dzien drugi to wariacje na temat wąwozów koło Szczebrzeszyna i Kawęczynka. Bedzie fajnie ;-)
Dziś objechałem trasę tytułową i muszę powiedzieć, że dorównuje parametrami taktyczno-technicznymi i widokowymi Jastrzębiej Zdebrzy. Dokładając do tego niedzielne wąwozy uważam, że będzie naprawde ciekawie ;-). Kawał solidnego MTB czeka na nas, przybywajcie zatem ;-)

Lista chętnych:

1. Mariox + 1
3. Mraugorzata
4. Lech
5. Marza
6. ArtiArt
7. Truskafka
8. Karola
9. Krzysiaczek
10. Ewelina
11. Patkos
12. Arta
13. Damian.S
14. Iron79
15. Jozi
16. Arkoni
17. Marcus

Lista rezerwowa (miejsca "stojące"):

1. Marecky
2. Tkt
3. Słonko_k
4. Łap_serdak
5. Asabe
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
mariox napisał(a):i muszę powiedzieć, że dorównuje parametrami taktyczno-technicznymi i widokowymi Jastrzębiej Zdebrzy.
Tzn. co? Znowu te płyty betonowe? Confusedhock:

Ok, już nie robię scen, dopisz mnie na listę, może być nr 17, ten sam miałam przez niemal całą szkołę :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
To mi się podoba :-) Coś sportstracker się nie otwiera...
Piszę się :-)
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#4
Piszę się i ja ;-)
Smile)))
Odpowiedz
#5
I ja i ja :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#6
mraugorzata napisał(a):Tzn. co? Znowu te płyty betonowe?
Akurat nie, za to między Zwierzyńcem a Szczebrzeszynem będzie trochę piaseczku. Oponki raczej terenowe bym zalecał ;-).
Lista wg kolejności zgłoszeń, tak, że będziesz trzecia :-P
Lech napisał(a):Coś sportstracker się nie otwiera...
Spróbuj teraz.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Ja też
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#8
Ja i Krzysiaczek też jedziemy :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#9
Ja i Ewelina też jedziemy :mrgreen:
Odpowiedz
#10
Proszę dopisać mnie i Martę :-)

Arturze - jeśli można to ja bym od razu zarezerwował dwa miejsca osobo-rowerowe w Twoim samochodzie :-)

Pasuje mi również taka opcja, jaką uskuteczniliśmy w Dylach w ubiegłym roku - o godzinie 14 znajdujemy równy asfalcik, udajemy się na kwaterę i kontynuujemy rekreację przy izotoniku :-) Dziękuję za uwagę, idę się pakować na kolejny wyjazd :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości