Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-06 września 2015, Czarna Perła
#11
Iron79, Irek , +1 (brat Irka)
Odpowiedz
#12
damian.s napisał(a):Pasuje mi również taka opcja, jaką uskuteczniliśmy w Dylach w ubiegłym roku - o godzinie 14 znajdujemy równy asfalcik, udajemy się na kwaterę i kontynuujemy rekreację przy izotoniku :-)
Mi również o ile Tomek-Tkt zdecyduje się na wyjazd bo jak się gubić w lesie to tylko z nim :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#13
Must be ! :-P
Proszę o dopisanie mnie :->
Odpowiedz
#14
O, jak szybko się zrobił komplecik Confusedhock: . Jeszcze ponad miesiąc przed wyjazdem ;-).
Zaliczki załatwimy w przyszłym tygodniu, jak wrócę z urlopowania ;-). Ale na początek trzeba byłoby po dwie dychy przygotować.
Te asfalty u Karoli i DamianSa to przewidziałem, będzie parę miejsc, w których będziecie mogli się urwać :-P. Tylko pamiętaj Damian, że Marta w ubiegłym roku dała radę po całości, więc teraz będzie Ci trochę głupio asfaltami uciekać :-P ;-). Jakby co, to proponuję taki układ: Karola z DamianSem tłuką się asfaltami, Krzysiaczek z Artą terenem ;-). Czasu sporo, warto pomyśleć ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
Znajdzie się jeszcze jedno wolne miejsce?
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#16
mariox napisał(a):Karola z DamianSem tłuką się asfaltami, Krzysiaczek z Artą terenem ;-)
Chciałem zauważyć, że w zeszłym roku Krzysiaczek również odbił na asfalty, a Karola zgubiła się w terenie z Tomkiem ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#17
I ja tez poprosze o dopisanie do listy, bardzo chętnie się Wami wybiore w te strony
Odpowiedz
#18
Kurcze, no cięzko będzie. W razie niemca, tworzę listę rezerwową. Może coś, ktoś, kiedyś ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
no cóż, lista się skończyła zanim zdążyłem przejrzeć ciekawsze wątki
trzeba będzie podtrzymać tradycję i do Dyli przyjadę na jeden dzień bez noclegu Smile

ewentualnie jakieś agro w pobliżu... się zobaczy
Odpowiedz
#20
... albo stojące koło sauny.
Jak wrócę, zapytam Marka, czy da radę z własnym materacem i psiworem.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości