Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 sierpnia 2015, g. 16, lukoil
#1
Jak w temacie :-D Skoro Arturowi pasuje, to myślę, że jak już temat jest na forum, to się coś wymyśli ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
No i pasowało.
Byłem pojeździłem i ładnie dziękuję za ustawkę.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#3
Właśnie widzę, że dodałam temat w dziale "wycieczki jednodniowe" i pewnie sporo ludzi się przestraszyło, że nie zdążą jutro do pracy i zrezygnowali :-P

No cóż, do odważnych świat należy, dzięki Arturze za towarzystwo ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Ja nie wiem,
obym sie mylil,
ale obawiam sie, ze Damianek moze sie zdenerwowac, a jak sie denerwuje, to wiemy co robi, a mamy miesiac trzezwosci, wiec Gocha Idea duze HELLOU Idea Gdzie sa zdjecia :?:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#5
Luzik Bart - w tym tygodniu jestem na urlopie - możecie jeździć bez robienia zdjęć, także korzystajcie ;-) Ja też zaraz idę na rower - wodny. Mam tylko nadzieję że gminy zdobyte na rowerze wodnym też się liczą ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
damian.s napisał(a):...możecie jeździć bez robienia zdjęć, także korzystajcie

Dzięki Damian za wyrozumiałość. Zdjęć i tak by nie było bo byliśmy we dwoje więc sami rozumiecie :oops: :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#7
ArtiArt napisał(a):Zdjęć i tak by nie było bo byliśmy we dwoje
Aha, czyli jednak filmik ? ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
Niesamowite... Takich to czasów dożyliśmy, że komentujących jest więcej niż jeżdżących :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
mraugorzata napisał(a):Niesamowite... Takich to czasów dożyliśmy, że komentujących jest więcej niż jeżdżących :-P
Oj tam, oj tam ;-) To, że ktoś nie pisze na forum, to nie znaczy, że nie jeździ ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Doprecyzuję: przyjeżdżających na ustawkę, którą komentują :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości