Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.08.2015, godzina 9.00
#11
Aktualizacja: 3 stopnie niżej - 35 ma być. Do południa zdążymy przed trzydziestką Tongue
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#12
Jadę Smile
Odpowiedz
#13
Ustawka odwołana??

Czekam już 20 min i nikogo nie ma...
Odpowiedz
#14
Pisali że jeżeli brak wpisów do 22 do piątku , to nikt nie zjeżdżał
Odpowiedz
#15
Gelo napisał(a):Ustawka odwołana??

Czekam już 20 min i nikogo nie ma...

Gelo, było nas trzech. Wyjechaliśmy spod Tesco punkt 9.00. Właśnie wróciłem Smile
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#16
Dziękuję dwóm kompanom za wspólne kręcenie dzisiaj. Temperatura dobiła do 41,0 stopni. Hardkorowo było. Ślad tutaj: https://connect.garmin.com/modern/activity/858526579
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#17
no to nie wiem jak się rozmineliśmy, bo pod tesco byłem ok 8:50-8:55... w końcu 15 po 9 pojechałem sam... fakt faktem hardkor dzisiaj był... prawie 40 stopni a do tego prawie cały czas wiatr w twarz

...trudno,może następnym razem się uda mi się dotrzeć...
Odpowiedz
#18
Gelo napisał(a):no to nie wiem jak się rozmineliśmy, bo pod tesco byłem ok 8:50-8:55... w końcu 15 po 9 pojechałem sam... fakt faktem hardkor dzisiaj był... prawie 40 stopni a do tego prawie cały czas wiatr w twarz

...trudno,może następnym razem się uda mi się dotrzeć...

Pod wejściem głównym byłeś? To ja nie wiem jak to się stało :/
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#19
A jako główne to masz na myśli to na rogu przy rondzie, czy to na przeciwko Obi?

Byłem i przy jednym i przy drugim. Nie wiedziałem o które wejście chodzi, więc krążyłem od jednego do drugiego, ale nikogo na rowerze nie widziałem (poza rowerami typowo miejskimi)
Odpowiedz
#20
Gelo napisał(a):A jako główne to masz na myśli to na rogu przy rondzie, czy to na przeciwko Obi?

Zbiórka była przy wejściu na rogu przy rondzie. Fakt, moja w tym wina, że nie doprecyzowałem o które wejście chodzi. Przepraszam!
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości