Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26-27.09.2015 - Rajd Rowerowy na Ukrainę
#31
Dzięki na przypomnienie Radku. Warunek spełniony. A może masz więcej informacji ? Pozdrawiam
Odpowiedz
#32
Janusz M napisał(a):A może masz więcej informacji ?
Nie posiadam takowych :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#33
Dzień dobry.

Chętnie podam "więcej informacji". Mam tylko pytanie: O jakie informacje chodzi? Smile

Spotykamy się w Dołhobyczowie, przed godziną 9.30 w sobotę, 26 września. O godzinie 9.30 Wyruszamy przez przejście graniczne PL-UA na rowerach.

Więcej informacji pod adresem:
http://chgrodnowa.hekko24.pl/forum/inde ... msg943#new

(nie ma tam listy uczestników, którzy zapisywali się przez e-mail NRR, a są wymienieni wyłącznie uczestnicy z Chełma. listę pełną opublikuję lada dzień, po sprawdzeniu wpłat)


pzdr.
Krzysiek
Odpowiedz
#34
To ja mam pytanie: dlaczego nie parkować na parkingu przy granicy?
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#35
Fazi5 napisał(a):To ja mam pytanie: dlaczego nie parkować na parkingu przy granicy?

to takie zalecenie od Tomka z GR Odnowa. ze względów bezpieczeństwa. to jest taki parking, który właściwie "pełnoprawnym" parkingiem nie jest. to zatoka przy drodze prowadzącej do przejścia. zatrzymują się tam różni "podróżni" i nie do końca wiadomo, czy samochody tam zaparkowane byłyby bezpieczne. ale, jeśli ktoś chce, to oczywiście może tam swoje auto zostawić (jeśli tylko nie zabraniają tego przepisy - a tego akurat nie wiem, bo się nigdy nie przyglądałem)
Odpowiedz
#36
Hej.

Na chwilę obecną mamy 34 osoby (18 ze strony RL - z Lublina, Parczewa, Białej Podlaskiej oraz 16 ze strony GR Odnowa)
Dziękuję wszystkim za zgłoszenia i wpłaty.

Ze względu na dość mocno niekorzystne prognozy pogody na najbliższy weekend (opady, możliwe burze), czuję się w obowiązku, by poinformować Was o tym, czego możemy się spodziewać. Oczywiście miarodajne prognozy będziemy sprawdzać we czwartek wieczorem/piątek rano, ale chcę już teraz wiedzieć, że nikt się nie boi wody.

prawda, że się nie boimy? Wink
Odpowiedz
#37
Nie boimy nie boimy po za tym umiejętność omijania kropel deszczu to nic trudnego Wink
Odpowiedz
#38
MindEx napisał(a):ale chcę już teraz wiedzieć, że nikt się nie boi wody.
prawda, że się nie boimy? Wink
Na drugie imię mam Deszcz :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#39
Dwa pytanka czy macie już jakieś wypatrzone, bezpieczne miejsc e postojowe dla auta?
A drugie przy liczbie rowerów ponad 30 nie ma co się nastawiać że rowerki na noc będą miały bezpieczne schronienie.
Odpowiedz
#40
1. pogoda mi normalnie niestraszna. ale od dzisiaj czuję się źle, przeziębiłem się chyba. biorę, co się da. może się uda do soboty rano jakoś wyzdrowieć!
2. miejsca postojowego nie mam. jutro zadzwonię w 2 miejsca i spróbuję znaleźć. podam informację na forum
3. na nocleg, na UA rowery najprawdopodobniej będą zamknięte w jakimś pomieszczeniu w bursie, gdzie będziemy spali. myślę jednak, że nie zaszkodzi wziąć zamki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości