Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
Czasówka parami po asfalcie będzie w przyszłym roku Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
Ja mam takie dyskretne pytanie... wg. oficjalnego kalendarza imprez RL 17.04 ma być czasówka w lesie Smile A tu ciszaaaa.... ;-)
Odpowiedz
Miało być info tydzień wcześniej, ale z powodu żałoby narodowej przekładamy. Termin podamy wkrótce.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
KermitOZ napisał(a):Miało być info tydzień wcześniej, ale z powodu żałoby narodowej przekładamy. Termin podamy wkrótce.

Lepiej żeby było w niedzielę. W sobotę jest Grand Prix Puław, trzeba wziąć to pod uwagę i nie pozbawiać możliwości startu zawodników którzy mają ochotę pościgać się w Puławach.
Odpowiedz
Będzie raczej w sobotę, bo w niedzielę są maratony. Postaramy się tak wstrzelić, żeby nie kolidowało z GrandPrixem.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
chciałbym zaznaczyć, że jak zaczniemy patrzeć na to, że parę osób będzie marudziło bo ma inne zawody etc. to termin będzie zapewne na przysłowiowe NIGDY

dlatego proponuje jakiś termin (sensowny, np nie w długi weekend bo będzie mała frekwencja) i niech ewentualni niezdecydowani rzucą monetą gdzie chcą jechać

jak ktoś chce mieć ostrą rywalizację to jedzie GrandPrix lub maraton a jak nie to czasówka stary gaj bo tu raczej adrenaliny za dużej nie będzie (chyba że się mylę)

nigdy nie dogodzi się wszystkim
Odpowiedz
Najbardziej prawdopodobny termin czasówki to sobota, 15 maja (dzień przed Mazovią w Radomiu), jeśli nie pojedziemy z chłopakami do Radkowa na wyścig szosowy to będzie w sobotę 8 maja (dzień przed Mazovią w Otwocku). Przed weekendem majowym zapadnie ostateczna decyzja.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
Odgrzebuje temat, będzie coś z tej czasówki... ?? Można by coś zrobić w październiku.
Po starym gaju poprowadzić tak trasę żeby niszczyła podjazdami, a zjazdów żeby było mało i krótkie co by się nie dało rozpędzić... to będzie bezpiecznie. Mogła by być fajna zabawa Smile
Odpowiedz
Ja nie będę w stanie jej przeprowadzić, nie ma mnie w Lublinie. Poza tym na jesieni w planach była czasówka parami po szosie (oczywiście z podziałem na mtb i szosowców). Myślę, że jest dużo łatwiejsza w organizacji. Kwestia żeby ktoś się podjął tego zadania, więc jak chcesz Diablo to śmiało próbuj Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości