Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
#11
branio napisał(a):Chyba, że rodzi się nowa świecka tradycja i to nie będzie ostatnia czasówka w tym roku ;-)
W tym roku raczej ostatnia, no chyba, że nam się tak spodoba, żeby w zimie trzasnąć coś na śniegu. Co do tradycji to mam nadzieję, że się rodzi Smile Fajnie byłoby jakby robić taką forumową ścigancką imprezę na początek i na koniec sezonu.

Ludzie, jeśli ktoś chce wystartować to proszę o jakieś info, bo chce wiedzieć czy jest w ogóle sens robić tę imprezę, bo jak przyjedzie 10 osób to lepiej dać sobie spokój Smile Ja liczę na co najmniej 30 osób, w tym przynajmniej na 5 pań Smile Czy tylko Sylwia jest na tym forum kobietą "z jajami"? ;D

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
Aby poprawić frekwencję - zgłaszam chęć udziału.
Szkoda, że nie będzie M4... Cry
Odpowiedz
#13
stawię się na wyścigu na 100%

EDIT:
termin raczej 25 bo na 24 już mam pewne inne plany
Odpowiedz
#14
OK to i ja się piszę - ktoś musi obstawiać końcowe miejsca :lol: - zresztą nie ma jak rekreacyjna czasówka :-P
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#15
Pomysł bardzo fajny więc lajtowo na wyścigi mogę pojechać :-) kiedyś musi być ten pierwszy raz :mrgreen:
Odpowiedz
#16
trzeba wystartować, przecież w 5 osób się tam ganiać nie będą - zresztą chodzi też o kasę im nas więcej tym łatwiej będzie to dopiąć żeby miało ręce i nogi
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#17
Czytam i czytam i coś nie mogę doczytać czy to czasówka szosowa czy MTB.
Odpowiedz
#18
Marasko napisał(a):Czytam i czytam i coś nie mogę doczytać czy to czasówka szosowa czy MTB.

MTB, chociaż jak ktoś jest zdesperowany może wystartować na szosówce, przełajówce, czy co tam ma.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#19
Marasko napisał(a):Czytam i czytam i coś nie mogę doczytać czy to czasówka szosowa czy MTB
Jak położą asfalt w Starym Gaju to przyjeżdżaj śmiało na szosie :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
A może już położyli tylko nic nam o tym nie wiadomo Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości