Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
#21
Mam nadzieję, że nigdy nie będzie tam nawet centymetra asfaltu lub kostki :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
Ja się piszę na takie coś, termin mi jest raczej obojętny.


Trzeba będzie wziąć się za jakieś treningi, bo ostatnio to ja raczej więcej autem jeżdżę niż rowerem.
Odpowiedz
#23
przemo napisał(a):Ja się piszę na takie coś, termin mi jest raczej obojętny.


Trzeba będzie wziąć się za jakieś treningi, bo ostatnio to ja raczej więcej autem jeżdżę niż samochodem.
Confusedhock: :lol:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#24
widać, przemo jeździ tylko samochodem i ... drugim samochodem, na który mówi "auto" (pewnie dla rozróżnienia) Smile, ale tym drugim (autem) ostatnio więcej.

nooo to faktycznie musi się wziąć za treningi Smile)
Odpowiedz
#25
Ups :-| ... miało być rowerem.
Odpowiedz
#26
Mój ewentulany start stoi pod dużym znakiem zapytania, ale chętnie pojawię się w formie obsługi technicznej/fotografa.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#27
No dobrze. Zamysł startu w dwóch kategoriach jednocześnie nawet mi sie podoba. Prosiłbym Was panowie (Bart i Arek) o niewycofywanie się z kategorii kobiecej bo będzie mi nie dość raźnie. Już się rozglądam za dobrym biustonoszem i rozkminiam opcję makijażu (wyzywający czy może skromny??)
W każdem bądź razie zaczna mi się to podobać
:mrgreen:
Odpowiedz
#28
zgłaszam się na start termin obojętny ciekawy akcent na koniec sezonu
Odpowiedz
#29
Jeśli jakaś dziewczyna będzie miała lepszy czas odemnie (a wszyscy będą mieli :mrgreen: ) to nie będziecie się śmiali prawda? :->
Odpowiedz
#30
Pogromca z Lbn napisał(a):Jeśli jakaś dziewczyna będzie miała lepszy czas odemnie (a wszyscy będą mieli :mrgreen: ) to nie będziecie się śmiali prawda? :->

Nie, nie będziemy się śmiali ani nie będziemy się śmiały. Odpręż się Pogromco ponieważ to wszystko to ni mniej ni wiecej tylko ZABAWA z dodatkiem roweru. Tak więc śpij spokojnie i nie zaprzątaj sobie niepotrzebnie głowy. Szkoda zdrowia. Czasówka Confusedhock: to tylko takie straszne słowo. Tak jak Buka albo bałałajka ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości