Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
#31
Pogromca z Lbn napisał(a):Jeśli jakaś dziewczyna będzie miała lepszy czas odemnie (a wszyscy będą mieli :mrgreen: ) to nie będziecie się śmiali prawda? :->
Ja się będę śmiał Big Grin Jak się bawić to się bawić, a śmiech jest nieodłącznym elementem zabawy Big Grin

A poza tym to chill out Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Postaram się być, najprawdopodobniej w roli kibica. Szykuje się zabawa :mrgreen:
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#33
Przeco ja Panowie (Panie? :lol: ) to wiem, tylko tak sobie żartuję :mrgreen: . No ale kto wie co się stanie Grzegorzu i Sylwio bójcie się :-P .

Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Sylwia będzie miała ostrą konkurencje :evil: marcin w końcu wyzywający odwracający uwagę makijaż szykuje - pewnie istne arcydzieło będzie :lol:
To żeby się nie wyróżniać przyjadę w rozpuszczonych włosach bez makijażu - wszak największe wrażenie kobieta robi o poranku :mrgreen:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#35
Dzisiaj znowu w deszczu pojeździłem, na czasówce to i śniegu można się spodziewać Big Grin
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#36
Obecnie, z tego co przeczytałem i usłyszałem to chętne są następujące osoby:

Ja
Branio
Paul67
Felek
Perceive
Wieśko
Yorki
Marecky
Sietniok
Arkus
Seb
Marasko z Puław
Przemo
Marcin0604 (x2 Big Grin)
Marek40
Pogromca z Lbn
Szymek_sq
Arek
Bart (x2)

Trochę nas mało. Kilka osób jeszcze się zastanawia lub nie wie czy będzie mogła (m.in. Magda, ArtiArt, Karcer).

A co z pozostałymi? Dajcie znać. Impreza raczej w niedzielę. Fajnie by było jakby do najbliższego weekendu wszyscy, którzy się zastanawiają zdecydowali czy jadą i jeśli ktoś jest chętny to niech napisze na forum, żebym wiedział czy jest sens w ogóle tę czasówkę robić.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#37
Nigdzie się nie deklarowałem , że się piszę, ale jak wciągnąłeś mnie na listę, to będę musiał się zacząć zastanawiać :-)
Napęd mi strasznie szwankuje i musiałbym się wybrać do serwisu, a jakoś nie miałem tego w planie Undecided To jest zapalne ogniwo :evil:
Odpowiedz
#38
No Wiesiek, Ty to jesteś w grupie Pro Big Grin Startowałeś w 400/24 Big Grin A napęd i tak będziesz musiał zmienić skoro szwankuje Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#39
To dopisz i mnie :-)
Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Odpowiedz
#40
Hmm, może i ja się szarpnę, chociaż nigdy nie brałem udziału w takich imprezkach :oops:
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości