Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
#41
awake4 napisał(a):Hmm, może i ja się szarpnę, chociaż nigdy nie brałem udziału w takich imprezkach :oops:
chyba właśnie o to chodzi, żeby spróbować w gronie znajomych ;-)
Ja się piszę.
Oby tylko udało mi się rower dowieźć i ponaprawiać do tego czasu.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#42
A ja czasu na naprawdę mieć nie będę i gratem sobie przejadę, ale i tak się postaram :mrgreen: .

Pozdrawiam
Odpowiedz
#43
nie chodzi kto, jak, czym i w jakim czasie - chodzi o zabawę, rywalizacja będzie na dalszym planie pomiędzy hardcorami :lol:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#44
Co nie zmienia faktu, że raz na ruski miesiąc mogę włożyć trochę "większy" wysiłek w przejazd ;-) .

Pozdrawiam
Odpowiedz
#45
Dobra, dopisujcie i mnie do listy. Dwudziesty start w sezonie musi być, :-P najwyżej będzie to przejazd honorowy.
W kwestii terminu to wolałbym sobotę. Jeśli niedziela to po południu...W sobotę idę do kumpla na wesele, więc w niedziele mogę mieć problemy z zaliczeniem kontroli antydopingowej.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#46
Może i ja bym pożyczył górala od kolegi i pośmigał :mrgreen:
Odpowiedz
#47
W związku z tym, że w sobotę odbędzie się w Lublinie gra miejska,

I Mistrzostwa RL w jeździe MTB na czas odbędą się w najbliższą niedzielę, 25 października o godzinie 11.

Zapraszam wszystkich na start. Dla zwycięzców nagrody, a dla wszystkich świetna zabawa. To chyba jedna z ostatnich okazji, żeby spotkać się w tym roku tak dużą ekipą na rowerze, więc tym bardziej zapraszam.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#48
Mała propozycja zmiany:
trzy przejazdy, pierwszy wspolny w celu zapoznania się z trasą w tempie lajtowym z udziałem kibicow (bez kaskow tez ;-) ), a co? tez bym chciał się przejechać traską :-D

UWAGA!
w niedzielę przestawiamy zegarki, zapominalscy mogą zjawić się godzinę wcześniej!
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#49
Oczywiście przed zawodami wszyscy razem spokojnie przejedziemy trasę, żeby każdy się zapoznał z jej przebiegiem Smile Dwa przejazdy, o których była mowa liczą się natomiast do klasyfikacji Smile

Podobno w weekend ma być lepsza pogoda, więc tym bardziej zapraszam niezdecydowanych Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#50
KermitOZ napisał(a):o godzinie 11.

Ale nieludzką godzinę żeś wymyślił Grzegorzu.
Jak jeszcze nie zdążę położyć się spać to spróbuję wystartować.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości