Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
#61
marzyciel9 napisał(a):mój rower ma takie coś...

Ty to masz faaajny rower :-)
Odpowiedz
#62
szymek_sq napisał(a):kurde, byłem w starym gaju dzisiaj to masakra (...)
swego czasu przed czasówką sekcji kolarstwa górskiego PL w starym gaju sami przygotowywaliśmy trasę do przejazdu (czyli usunięcie kilku powalonych drzew i gałęzi) więc ostatecznie można na trasie troszkę poprzesuwać gałęzie jeśli nie są to duże obiekty
Odpowiedz
#63
to może spotkanie organizacyjne w sobotę - tyczenie i sprzątanie trasy :?:
a w niedzielę zawody
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#64
No to pojechane. Właśnie rozwaliłem korbę, mnie nie będzie :-(
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#65
Zwirek napisał(a):No to pojechane. Właśnie rozwaliłem korbę, mnie nie będzie :-(
Cześć,
masz całą sobotę na naprawę. Nie poddawaj się :-)
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#66
Witajcie

Jutro odbiorę zamówione medale dla kategorii M2 i mężczyzn i kobiet open. Osobnej klasyfikacji dla M3 niestety raczej nie będzie, bo zbyt mało chętnych.

Załatwiłem też kilka nagród. Oczywiście jak zwykle niezawodny okazał się Pan Jarek Witeska ze sklepu przy Peowiaków, w Pama Sport z Wojciechowskiej także chętnie pomogli. Nagrodę główną ufundował Paweł z Centrali Rowerowej przy Granicznej, który zwycięzcy w open (jeśli jakimś cudem ja wygram to nagroda przejdzie na osobę z II miejsca) zrobi przegląd warty normalnie u niego 80 zł Smile

Jutro po południu jadę wyznaczyć i oznakować trasę i ewentualnie uprzątnąć co się da. Chętnych do pomocy zapraszam na godzinę 16:30 pod LKJ.

Z tego co przejrzałem wątek to następujące osoby były chętne żeby wystartować:
Ja
Branio
Agnieszka (żona Brania)
Paul67
Felek
Perceive
Wieśko
Yorki
Marecky
Sietniok
Arkus
Seb
Przemo
Marek40
Pogromca z Lbn
Szymek_sq
Arek
Bart
Karcer
Qula
Awake4
Zwirek
Krzysio dm
Tkt
Paweł93
Marzyciel9

pOZBig Grinrower
Grzesiek

[EDIT]: Start będzie na prostej prowadzącej do podjazdu pod szlaban, ten szlaban przy początku drogi asfaltowej do Stasina Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#67
ja to oddaję walkowerem ze względu na kontuzję i brak kasku ;-)
przejechać się lajtowo to co innego, tyle to mogę :-|
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#68
Kask ktoś ci pożyczy, gorzej z barkiem, więc decyzja Twoja Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#69
Ja nie mam kasku,o 16.30 pewnie się piszę pod LkJ na sprzątanie. Co o występu to oddaję się w ręce administracji... (kasku nie posiadam).

Pozdrawiam
Odpowiedz
#70
Co do kasku to mam wolny swój stary rozmiar s/m (52-58cm) jak by pasował to mogę wziąć
Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości