Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-18 października rajdzik Chełm-Włodawa-Chełm
#1
Witam lubelską brać rowerową i w imieniu chełmskich oraz świdnickich rowerzystów zapraszam na rajd Chełm-Włodawa-Chełm(opcjonalnie Świdnik i Lublin).
Trasa rajdu będzie przebiegała następująco:
I dzień 17.10 (ok 70km): Chełm (Dworzec Główny PKP) , Ruda Huta, Hniszów (Dąb Bolko – ognisko, kawa i herbata), Wola Uhruska, Sobibór (zwiedzanie obozu zagłady), Włodawa (ognisko, disco i nocleg).
II Dzień 18.10: Włodawa (jajecznica, zwiedzanie Muzeum-Synagogi), Urszulin opcjonalnie Chełm lub Świdnik i Lublin (do Chełma ok.75km, Świdnika 80, a Lublina 90km).
Wszystkich chętnych zapraszam na forum: http://www.forum.lc24.pl/viewtopic.php?t=162 , można tam doczytać więcej szczegółów związanych z ceną, ubezpieczeniem, dojazdem z Lublina i Świdnika do Chełma.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresami: <!-- e --><a href="mailto:kralfa@op.pl">kralfa@op.pl</a><!-- e --> lub <!-- e --><a href="mailto:apj@lc24.pl">apj@lc24.pl</a><!-- e --> do środy (14 października), ale jeżeli ktoś zdecyduje się w ostatniej chwili, to proszę o kontakt.
A i jeszcze wróżby pogodowe: http://www.pogodynka.pl/miasto.php?miasto=w%B3odawa
Odpowiedz
#2
Witamy rowerowy Świdnik :-D . Dla tych, którzy nie wiedzą, mieliśmy przyjemność brać udział w rajdzie: O błękitną koszulkę serca" organizowanym przez świdnicki klub rowerowy ALFA.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości