Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IX Dzień Papieski
#1
Zdając sobie sprawę, że znaczna część forumowiczów dorastała już w wolnej Polsce chciałbym przypomnieć osobę papieża Jana Pawła II. Dlaczego dzisiaj. Bo od 2000 roku w niedzielę poprzedzającą 16 października (dzień wybory Karola Wojtyły na papieża) obchodzony jest Dzień Papieski. Tym razem pod hasłem "Jan Paweł II - papież wolności". Jeżeli ktoś będzie miał czas zapraszam, do programu I TP, godz. 15.55 na program "Przybywam do was jako syn tej ziemi.." - nieznane spotkania z Janem Pawłem II.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
a może zalewowy standard bez względu na pogodę
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#3
Arkus napisał(a):a może zalewowy standard bez względu na pogodę

Hmm. Arek, a jak chciałeś to powiązać z Dniem Papieskim? Chyba jednak mnie nie zrozumiałeś :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
:-> zrozumiałem Jurku :-P oglądałem bo ceniłem Tego człowieka oraz jego osiągnięcia chociaż nie jestem wierzący - wychowany w tym duchu ale nie wierzący

PS. tak Cię tylko zaczepiam bo zaniepokoiłem się brakiem / małą ilością ustawek :-P
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#5
Teraz już chyba za późno na zaproszenie na zbiórkę na fundusz stypendialny dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży z terenów wiejskich i mniejszych miejscowości fundacji "dzieło nowego Tysiąclecia" ale serdecznie dziękuję za wszystkie dary serca wrzucone do puszek wolontariuszy Smile

Pozdrawiam, Michał Brodowski- główny koordynator zbiórki kościelnej i publicznej w Archidiecezji Lubelskiej Smile

P.S. Jestem teraz w głównym sztabie w Lublinie i liczymy właśnie pieniądze ze zbiórek w całej archidiecezji Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#6
Można jeszcze wysłać smsa o treści "POMOC" na numer 7250.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości