Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dura-Ace Di2 [Co wybrać?]
#11
Trzasek napisał(a):W tym przypadku obydwaj Panowie naruszyli regulamin i to dla mnie jest "NIEZROZUMIAŁA POSTAWA"...
A co tu jest niezrozumiałego :-? Koleś strzelił byka w chyba najbardziej rowerowym słowie a Ty się dziwisz, że Kermit polecił mu słownik ortograficzny. Wystarczyło edytować swój wpis i byłoby po sprawie.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Trzasek napisał(a):Mam nadzieję Panie Darku że udzieliłem wystarczająco wyczerpującej odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź.
Teraz będziemy karali adminów, którzy zwracają uwagę na błędy ortograficzne?
Sami nawzajem często wypominamy sobie ortograficzne wpadki (i nie tylko) i nie jest to powodem do dalszego, wzajemnego obrażania się.
Ktoś zatem tutaj nie pasuje.
A ja na chwilę obecną nie mam zamiaru rezygnować z forum :-P :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#13
A pomyślałeś o tym że to forumowicz który ma dopiero 3 posty i może nie wiedzieć jak się edytuje posty?? Nie każdy jest wszechwiedzący... I własnie taką postawą jaką przedstawił Grzegorz "Guru nota bene" dam sobie łeb uciąć że chłopak się poczuł dokładnie tak jak napisał "makary"... I uważam że to jest niefajne... Ponieważ myślę że wszyscy powinni być traktowani równo nie patrząc na to czy ma się trzy czy trzy tysiące postów...
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz
#14
Etam. Nie przesadzajcie. Ja od KermitOZa dostałem ostrzeżenie, za wypytwanie o szczegóły techniczne pewnego sprzętu, bo według niego robiłem sobie żarty 8-) . Także są postępy. Teraz skończyło się tylko na zwróceniu uwagi Wink
Odpowiedz
#15
Cytat:Etam. Nie przesadzajcie. Ja od KermitOZa dostałem ostrzeżenie, za wypytwanie o szczegóły techniczne pewnego sprzętu, bo według niego robiłem sobie żarty 8-) . Także są postępy. Teraz skończyło się tylko na zwróceniu uwagi Wink

Z tym tylko że uwagi administratora KermitOZ są na ogół wyrażane w sposób bardzo arogancki i krzywdzący dla innych użytkowników i to nie pierwszy tego typu wątek który po wypowiedzi KermitOZ przeradza się w przepychankę słowną mającą z jednej strony usprawiedliwić administratora a z drugiej strony załagodzić znieważonego użytkownika.
A tak z drugiej strony skoro błędy ortograficzne tak rażą administratora forum to dlaczego nie włączy funkcji poprawiającej ortografii (tak jak ma to teraz większość forów) ?
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#16
2:0 Panie makary....... LUBIE TO...
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz
#17
makary napisał(a):to nie pierwszy tego typu wątek który po wypowiedzi KermitOZ przeradza się w przepychankę słowną mającą z jednej strony usprawiedliwić administratora a z drugiej strony załagodzić znieważonego użytkownika.
1. Nikogo nie znieważyłem, napisałem kulturalnie moją propozycję Tongue
2. Ja się nie przepycham, nie moja wina, że inni to robią, chociaż akurat gdyby nie odpowiedź Seby22 i ciągnięcie wątku przez Trzaska to nie byłoby sprawy.
makary napisał(a):A tak z drugiej strony skoro błędy ortograficzne tak rażą administratora forum to dlaczego nie włączy funkcji poprawiającej ortografii (tak jak ma to teraz większość forów) ?
Jest taka opcja w przeglądarce, każdy może ją mieć. Tylko, że w tym przypadku to jednak chodzenia do szkoły lub przeczytania słownika to nic nie zastąpi, bo "kolaż" też jest w słowniku i oznacza coś zupełnie innego Tongue Także tak, macie jakieś propozycje w temacie korby czy będziecie dalej cisnąć z dochodzeniem kto zawinił, a kto nie i co z tym zrobić? Gratuluję świetnego pomysłu na spędzenie końcówki weekendu Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
KermitOZ napisał(a):Słownik ortograficzny, najbardziej ci się przyda Smile
skoro to nazywasz kulturalnie to wiedz że według mnie tak nie jest, w szkole uczą też poza ortografią również technik wypowiedzi i sam zobacz o ile lepiej by to zabrzmiało

Proszę zwracać uwagę na ortografię a w sprawie korby mogę/nie mogę pomóc.

A Twoja wypowiedź cytowana powyżej od razu kojarzy mi się - wybacz może jestem przewrażliwiony -
Skoro nie umiesz pisać to spadaj sie doszkolić a nie rozmawiać z nami ludźmi "kulturalnymi"
i wiedz, że słowa też potrafią ranić i jest różnica pomiędzy sformułowaniem "ty debilu" a "musisz się jeszcze doszkolić"
Pozdrawiam
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#19
Same przydatne porady tutaj widzęSmile
Nad długością korby chyba nie ma co się zastanawiać 172,5 bo jest uniwersalna.
Natomiast co do ilości ząbków jeszcze się waham 52, czy 53. Wybrałbym 52, aby nie mieć utrudnionych podjazdów, ale czy to da wystarczający vmax jadąc z górki?
Wink
Odpowiedz
#20
Seba22 napisał(a):Natomiast co do ilości ząbków jeszcze się waham 52, czy 53.
W pierwszym poście piszesz że jesteś kolarzem-amatorem więc w takim przypadku poleciłbym Ci korbę kompaktową 50-34. Na pewno Ci wystarczy w połączeniu z szosową kasetą.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości