Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dura-Ace Di2 [Co wybrać?]
#1
Witam, zostałem szczęśliwym zwycięzcą grupy Shimano Dura-Ace Di2 (z góry dziękuję za gratulacje).
Poproszono mnie o dwa wybory: długość ramiona i rozmiar tarczy.
Ponieważ jestem kolażem-amatorem proszę Was o radę, co wybrać?
Krótko opiszę swoje preferencje bo to na pewno jest bardzo ważne, więc tak:
Wzrost 176cm, bardzo lubię dłuższe wyprawy rowerowe (+-100km), jestem dosyć lekki, chociaż jak na kolarza to pewnie standard (66 kg). Żaden ze mnie "góral" nie lubię podjazdów i zawsze pokonuję je na najlżejszej przerzutce, lubię przycisnąć na zjazdach i na prostych, lubię uzyskiwać duże prędkości i denerwuje mnie np. jeżeli jadąc z górki pedałuję jak pralka i brakuje mi cięższych biegówWink
Maksymalna średnia prędkość na obecnym rowerze to 33,6km/h na dystansie 10km.

Myślę, że to wystarczy aby podjąć decyzję. Pytanie co wybrać?
1. Ramiona 3 warianty: 170mm, 172,5mm lub 175mm
2. Tarcze 50-34T, 52-38T lub 53-39T

(Proszę o dokładne wytłumaczenie, jaki wybór ma jaki wpływ na jazdę itd.)
Czekam na opinie. Chętnie podyskutuję na ten temat również na komunikatorze GG: 3785970
Pozdrawiam!
Wink
Odpowiedz
#2
Seba22 napisał(a):Ponieważ jestem kolażem-amatorem proszę Was o radę, co wybrać?
Słownik ortograficzny, najbardziej ci się przyda Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
KermitOZ napisał(a):
Seba22 napisał(a):Ponieważ jestem kolażem-amatorem proszę Was o radę, co wybrać?
Słownik ortograficzny, najbardziej ci się przyda Smile

Gratuluję upośledzenia umysłowego Undecided
Wink
Odpowiedz
#4
Seba22 napisał(a):KermitOZ napisał/a:
Seba22 napisał/a:
Ponieważ jestem kolażem-amatorem proszę Was o radę, co wybrać?
Słownik ortograficzny, najbardziej ci się przyda Smile

Gratuluję upośledzenia umysłowego Undecided
Stażu na forum tyle co dzieci wakacji :-P a pyszczy jak stary wyjadacz Confusedhock: Nic tylko pogratulować :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Po co te ataki?? Każdemu zdarza się palnąć byka.... Nie kumam Waszej postawy....
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz
#6
Trzasek napisał(a):Po co te ataki?? Każdemu zdarza się palnąć byka.... Nie kumam Waszej postawy....
Moim zdaniem, zaproponowanie słownika ortograficznego to taka lekka uszczypliwość (która nie jest bezpodstawna, chociaż nie wiem czy faktycznie potrzebna). Natomiast reakcja autora tematu źle świadczy o nim samym. Nie wiem po co tak odsłaniać swoją złą stronę, skoro jednak liczy na "naszą" pomoc.
Odpowiedz
#7
Trzasek napisał(a):Po co te ataki?? Każdemu zdarza się palnąć byka.... Nie kumam Waszej postawy....

Czy mogę zapytać, który post jest atakiem i niezrozumiałą postawą?
KermitOZ napisał(a):Słownik ortograficzny, najbardziej ci się przyda Smile

Seba22 napisał(a):Gratuluję upośledzenia umysłowego
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#8
Przyszedł Darek i jest pozamiatane :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
A ja sądzę że po tej dyskusji kolega Seba dodał forum Rowerowy Lublin do stron blokowanych, a i o forumowiczach wyrobił sobie odpowiednie zdanie.
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#10
Pięknie ujęte Panie makary...
A jeśli chodzi o niezrozumiałą postawę Panie Darku to po raz kolejny odwołam się do "REGULAMINU FORUM" który obowiązuje każdego forumowicza, nieważne czy stowarzyszonego czy też nie...

§1.Postanowienia Ogólne

6.Użytkownicy zobowiązani są do zachowania szacunku i uprzejmości wobec innych Użytkowników Forum. Dyskusje powinny przebiegać w formie parlamentarnej, w dobrym tego słowa znaczeniu.

§2.Działania zabronione

3. Wypowiadanie się mające na celu jedynie zdobycie większej liczby postów w rankingu a nie wnoszące nic do tematu.

W tym przypadku obydwaj Panowie naruszyli regulamin i to dla mnie jest "NIEZROZUMIAŁA POSTAWA"...
Mam nadzieję Panie Darku że udzieliłem wystarczająco wyczerpującej odpowiedzi:
Pozdrawiam.
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości