Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka narzędzi, gdzie i jakie kupić ?
#11
lubelaczek napisał(a):Dlatego wygodnie by mi było zamówić wszystko u jednego sprzedawcy przez net

Przejrzyj ofertę http://www.centrumrowerowe.pl/
Znajdziesz oferty różnych producentów (raczej tych bardziej znanych).
A ceny z netu Możesz porównać z cenami w sklepach stacjonarnych (mam na myśli porównanie tych samych modeli danego producenta).
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#12
Iron79 napisał(a):Ciekawe co to za sklep Smile Podjedź do innego, znam www sklepu na Zana i tu klucz np kosztuje 16 zł http://www.metrobikes.pl/...aset-FR05/18616
No chyba już od 1,5 roku nie na Zana Tongue

Przyjedź na Kraśnicką 215, powiedz, że jesteś z forum to załatwimy temat szybko i dobrej jakości rzeczami w rozsądnej cenie. Jak za daleko to po drodze pewnie jeszcze masz Boysów na Głębokiej, nie sądzę, żeby oni także mieli tak drogie narzędzia jak w sklepie, o którym pisałeś Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
No tak zawsze lepiej kupić porządniejsze rzeczy, żeby służyły i żeby nie kupować ich kolejny raz. Ale... jeśli do łańcucha założysz sobie spinkę to ile razy będziesz używał skuwacza? Moim zdaniem tylko awaryjnie. Jak kupisz łańcuch ze spinką i od razu tak długi jak potrzebujesz to nie będziesz musiał go skracać wiec też go wtedy nie użyjesz. W tym przypadku kupiłbym coś małego, żeby móc wozić ze sobą a nie koniecznie profesjonalny sprzęt który zwykle jest większy i droższy :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#14
KermitOZ. Napisz mi proszę tutaj albo na PW co i za ile proponujesz.
Tak jak wcześniej pisałem, chciałbym wozić to ze sobą i nie mam zamiaru otwierać warsztatu, więc skuwacz przydałby mi się taki jak pisze Yanq.
Odpowiedz
#15
KermitOZ napisał(a):No chyba już od 1,5 roku nie na Zana Tongue

No tak, myślałem o Kraśnickiej a napisałem Zana Smile

Yanq napisał(a):W tym przypadku kupiłbym coś małego

może takie maleństwo Smile http://allegro.pl/tacx-skuwacz-rozkuwac ... 04695.html ..poczytaj w necie może są jakieś opinie

Lubelaczek na pewno ci odradzę ten skuwacz i podobne w tej cenie, mi przy pierwszym użyciu połamały się te ząbki trzymające łańcuch a i ośka przy kręceniu zataczała się jak pijana
http://allegro.pl/skuwacz-rozkuwacz-klu ... 46761.html

Każdy inny w granicach 25-35 zł myślę, że powinien ci posłużyć i lepiej coś z sygnaturą, logiem firmy na skuwaczu niż no name

lubelaczek napisał(a):chciałbym wozić to ze sobą

Hmm ja od kiedy wsiadłem po raz pierwszy na rower nigdy skuwacza nie woziłem i nie miałem potrzeby użycia, awaryjnie mam ze sobą zapasową spinkę
Odpowiedz
#16
lubelaczek napisał(a):KermitOZ. Napisz mi proszę tutaj albo na PW co i za ile proponujesz.
Ceny masz na stronie zalinkowanej przez Irona79, jak jest przy cenie czerwona ikonka koszyczka to produkt jest i można kupić, jak nie ma to w sklepie też nie ma.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Iron79 napisał(a):Hmm ja od kiedy wsiadłem po raz pierwszy na rower nigdy skuwacza nie woziłem i nie miałem potrzeby użycia, awaryjnie mam ze sobą zapasową spinkę

Ja natomiast skuwacza na trasie używałem już chyba z 5 razy. Spinka nie zawsze ratuje, bo najczęściej odginała się całkowicie blaszka i sworzeń nadal jest przyczepiony do jednej strony. W takim wypadku nie da się zrobić nic innego jak skrócić łańcuch o te pół ogniwa i założyć spinkę.
Osobiście wożę multitoola wraz ze skuwaczem (np. Kross Crucial albo Kelly's Scout). Oba narzędzia spełniają swoją rolę, ale mają przypadłość do rozpadania się i trzeba je potem skręcać w domu (Scout się popsuł po dwóch latach, Crucial po pół roku). Następnym kluczem w jaki zainwestuję to pewnie będzie jakiś Crank Brothers, ale ceny już są dużo wyższe.
Odpowiedz
#18
Bigos napisał(a):Ja natomiast skuwacza na trasie używałem już chyba z 5 razy.

Jak mi się przytrafi ten 1-szy raz też pewnie będę woził :mrgreen: A dobry multitool też uważam za fajny pomysł i inwestycję na lata (minus to tylko cena)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości