Strony (3): 1 2 3   
E-ness   18-08-2015, 11:58
#1
Wreszcie normalna pogoda :-) Trasa około 75 km http://www.gpsies.com/map.do?fileId=akzshmzjkzfsliwy

Zbiórka przy biedronce na choinach.
Zainteresowanych proszę o odpowiedź.
lubelaczek   18-08-2015, 18:40
#2
Postaram się być. Co się stało, że nie w piątek wieczorem ? Smile
E-ness   18-08-2015, 19:38
#3
lubelaczek napisał(a):Postaram się być. Co się stało, że nie w piątek wieczorem ? Smile
Koniec upałów :-P Jeśli większości stałych bywalców bardziej odpowiada piątek termin można zmienić.
Wojtek_S   18-08-2015, 20:33
#4
Ta sobota to jest dla wielu specjalna sobota - Air Show Radom 2015. Zapach paliwa lotniczego, huk silników F-16, MIG 29, Su 22, Rafale, Eurofighter Typhoon i wiele innych. Będzie się działo! Smile

Osobiście gdyby był piątek po południu to pojadę.

Od września - tak myślę, że soboty rano będą bardziej odpowiednie. Ale to tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne preferencje. Ja jestem za sobotami Błażej ale od września.

"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
E-ness   18-08-2015, 20:55
#5
Wojtek_S napisał(a):Ta sobota to jest dla wielu specjalna sobota - Air Show Radom 2015. Zapach paliwa lotniczego, huk silników F-16, MIG 29, Su 22, Rafale, Eurofighter Typhoon i wiele innych. Będzie się działo! Smile

Osobiście gdyby był piątek po południu to pojadę.

Od września - tak myślę, że soboty rano będą bardziej odpowiednie. Ale to tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne preferencje. Ja jestem za sobotami Błażej ale od września.

W takim razie piątek. Godzina 18:00
Wojtek_S   18-08-2015, 21:05
#6
E-ness napisał(a):
Wojtek_S napisał(a):Ta sobota to jest dla wielu specjalna sobota - Air Show Radom 2015. Zapach paliwa lotniczego, huk silników F-16, MIG 29, Su 22, Rafale, Eurofighter Typhoon i wiele innych. Będzie się działo! Smile

Osobiście gdyby był piątek po południu to pojadę.

Od września - tak myślę, że soboty rano będą bardziej odpowiednie. Ale to tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne preferencje. Ja jestem za sobotami Błażej ale od września.

W takim razie piątek. Godzina 18:00

Dzięki za zmianę terminu. Jadę.

"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Gelo   20-08-2015, 21:41
#7
Tez jadę, mam nadzieje że tym razem się nie miniemy...

Chodzi o tą biedronkę przy rondzie w miejscu dawnego Ducatu??
E-ness   20-08-2015, 21:55
#8
Gelo napisał(a):Tez jadę, mam nadzieje że tym razem się nie miniemy...

Chodzi o tą biedronkę przy rondzie w miejscu dawnego Ducatu??
Nie. Na przeciwko szkoły społeczno-przyrodniczej.
Yanq   20-08-2015, 22:01
#9
Błażej nie mieszaj - to ta sama Biedra ;-)
I popraw ortografa :!:

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Wojtek_S   20-08-2015, 22:13
#10
Gelo napisał(a):Tez jadę, mam nadzieje że tym razem się nie miniemy...

Chodzi o tą biedronkę przy rondzie w miejscu dawnego Ducatu??

Tak dokładnie, to ta Biedra.

"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.