Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[29-05, g.18] Plac litewski - Masa krytyczna
#1
Zapraszam na masę Smile Pokażmy całemu miastu, że rowerzyści też są tutaj obecni, i że rower to świetny środek transportu Big Grin

Btw: W galerii fotki z ostatniej masy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#2
Miło byłem na ostatniej masie, pierwszy raz. W tym miesiącu myślę że też przyjadę pojeździć, a może troszeczkę wydłużyć trasę. Wg. mnie trochę za krótka.
#3
WTF?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#4
ktoś wpadł jako gość i odpowiadając myślał ,że musi się podpisać tak jak ty pewnie Wink
#5
wg. mnie Masa jest do przemyślenia i ogólnej reorganizacji, ale to osobny wątek raczej.

...byle do piątku :]
#6
KermitOZ chyba masz fana. Ostatnio też byłem na masie krytycznej i był to też mój pierwszy raz. Ale wg. mnie gość też ma dobry pomysł, można trochę wydłużyć masę krytyczną.
Piotrek.
#7
PiotrokeJ napisał(a):KermitOZ chyba masz fana.

A bo to jednego? Wink

No ja jestem zdecydowanie za wydłużeniem masy Smile (zarówno czasowo jak i wydłużeniem naszej kolumny Big Grin).
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#8
Spokojnie, Panowie. Trasa musi być dostosowana do ilości uczestników. Poprzednio było OK moim zdaniem. Jak będzie 50 osób to pomyślimy o przejażdżce na LSMy np.

Aha - jeszcze coś. Muszę zaapelować bo mnie to boli. Panuje u nas dziwne przeświadczenie, że masa powinna się wlec 10 km/h albo i wolniej. Ja nie wiem po jaką cholerę?

Wszędzie na świecie masa jedzie wystarczająco wolno, żeby wszyscy zdążyli. Więc dopóki nie ma emerytów i matek z dziećmi to możemy trochę żwawiej się ruszać.
#9
ostatnio tez bylem pierwszy i nie ostatni raz na masie ;-) i jestem za zeby chociaz troche zwiekszyc predkosc...
#10
Ojj, pogoda na jutro trochę niezbyt nastrajająca do kręcenia na masie. Ale może akurat uda się Wam przejechać w korzystnych warunkach pogodowych. Niestety bez mojej obecności gdyż mam mszę za śp. dziadka akurat o 18... Ehm Arrow w takim razie chyba dopiero za miesiąc zawitam na masie, a wcześniej na pewno spotkamy się w Białce ;-)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości