Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-04 paź, Rabka (Gorce/Beskid Wyspowy)
#41
damian.s napisał(a):Ostatnio na Włóczędze Północy podczas noclegu o ośrodku szkoleniowym służby więziennej podawaliśmy też numer legitymacji służbowej i numery rejestracyjne rowerów
Na Roztoczu Wiosną spisywałem i nie protestowałeś, to teraz też nie marudź :-P.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#42
Witam ! Proszę mnie dopisać do listy.
Odpowiedz
#43
mariox napisał(a):Daniel, kiedyś, wiele lat temu spaliśmy w kosodrzewinie w Dolinie Pięciu Stawów, było jeszcze taniej ;-).
Napisałem tak bo kilka dni temu kupiłem sobie namiot i chciałbym go jeszcze w tym roku rozłożyć. :mrgreen: Także może jakaś kosodrzewina się znajdzie,aby wilk albo niedźwiedź nie podszedł :->
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#44
Możesz namiot pewnie i przy ośrodku Sokół postawić
Miejsca tam jest na prawdę sporo
Tak na marginesie to mąż kobiety która prowadzi ten ośrodek pochodzi z Zamościa i lubi ludzi z Lubelszczyzny Smile
Odpowiedz
#45
wojci napisał(a):Możesz namiot pewnie i przy ośrodku Sokół postawić
Miejsca tam jest na prawdę sporo
Tak na marginesie to mąż kobiety która prowadzi ten ośrodek pochodzi z Zamościa i lubi ludzi z Lubelszczyzny Smile

chcesz powiedzieć, że będzie wspólna popijawa z gospodarzem? ciekawe czy nalewki wyrabia...
Grzegorz
Odpowiedz
#46
raczej nie wyrabia
jest lokalnym przedsiębiorcą
Odpowiedz
#47
Na liście jestem, teraz trzeba zaklepać urlop :-) Oby się udało!
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#48
W pierwszym poście oznaczenie "+Z" informuje, kto wpłacił zaliczkę. Proszę Wszystkich o sprawwdzenie, czy czasem przy Ich nicku nie brakuje czegoś takiego ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#49
Wyjojczyłam urlop :mrgreen:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#50
A ja przypominam o zaliczkach i danych :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości