Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-04 paź, Rabka (Gorce/Beskid Wyspowy)
#1
Jak co roku w Chałupach... znaczy w górach ;-)
Plan na ten rok - jak w tytule. Zjazd w czwartek, wyjazd w niedzielę, tak, żeby było trzy dni na jazdę rowerkiem.
Uwzględniając parametry oczekiwane dla grupy chętnych jadących na taką wyprawę, czyli ilość osób, miejsce, z którego nas nie wyrzucą po pierwszej nocy i warunki pobytu, na placu boju zostało takie coś:
WILLA HANUSIA
Lokalizacja może nie pod lasem, ale Pan powiedział, że ma układ z sąsiadami i powinni znieść ewentualne śpiewy i takie tam. Cena... no tu mogą byc obiekcje, gdyż z wwyzywieniem (HB) bedzie to 70 zł/osoba. Ale to w sumie kurort, to może cięzko być znaleźć coś taniej (trochę obdzwoniłem). Będę jeszcze próbował coś ukręcić. Może jeszcze dojść opłata klimatyczna ;-). Dopytam też o wersję bez wyżywienia.
Pokoje z łazienkami, albo z łazienką przypisaną do konkretnego pokoju ale z wejściem na korytarzu. Myślę, że można byłoby tam ulokować Panie, żeby chodziły w ręcznikach po korytarzach ;-).
Całkowita liczba miejsc - 34. Gdzieniegdzie występują piętrowe łóżka ;-).
Jak popatrzycie na galerię, to wygląda to całkiem przyzwoicie. Trochę bym się tylko o tę szklaną werandę obawiał, ale chyba jakoś damy radę :-).

KWATERA NIEAKTUALNA, SZCZEGÓŁY WE WPISACH PONIŻEJ
Trasy w glowie ;-) Piękne szczyty w okolicy do zdobycia. Miejscami może być lekka rzeźnia, ale da radę jak nie wjechać , to wepchać rower ;-)
Zapraszam :-)

Lista chętnych:

1. Mariox  +Z
2. Mraugorzata +Z
3. Jozi  +Z
4. Gelos  +Z
5. Irek  +Z
6. Woi-tek +Z
7. ArtiArt  +Z
8. Arta  +Z
9. Damian.S  +Z
10. Szymek_sq  +Z
11. Henia  +Z
12. Rado  +Z
13. Judaas  +Z
14. Weronika  +Z
15. MaciekNP  +Z
16. Arek  +Z
17. Wac0  +Z
18. Jan Grudziński +Z
19. Patkos +Z
20. 73Wojtek +Z
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
i ja, jeszcze ja Smile
Luboń i Turbacz do zaliczenia
Odpowiedz
#3
Na to czekałem :-p Proszę o dopisanie.
Odpowiedz
#4
Hej, chciałbym dopisać siebie oraz Sylwię na listę, dzieki
Grzegorz
Odpowiedz
#5
Proszę o dopisanie do listy.
Odpowiedz
#6
Zgłaszam się i Ja ;-)
Odpowiedz
#7
Mariusz dopisz jeszcze Wojtka.
Odpowiedz
#8
Mariusz i mnie dopisz. Popatrzę co tam za trasy i jak z wami nie dam rady to stworzę grupę lajt.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#9
Chcę, ale się boję :oops: :-P :lol:
Odpowiedz
#10
Koledze Marioxowi chyba zaczelo sie przelewac, jeszcze nie tak dawno pierdaczylismy sie zatartym transitem z dolaczanym nie wiadomo kiedy - wspomaganiem i grucha na kierownicy, spiac u Rumcajsa......teraz WILLA........, Ą & Ę..........



Prosze dopisac Renatke, Szymona z Bronx-u, holdena ze sztanga z Woli no i mnie.
Ot co. Dziekujemy.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości