Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-04 paź, Rabka (Gorce/Beskid Wyspowy)
#11
Proszę dopisać i mnie :-) Wstępnie piszę się do grupy lajtowej Artura, a jak zajdzie potrzeba to również mogę utworzyć grupę megalajtową - nawet pieszą - do księgarni i na polankę lub na taras ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Jeszcze takie male.zagadnienie do Artura, bo Kolegom nie xhce sie logowac, a maja pytanie:
Czy na trasie jest przewidziany KEBAB?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
Jestem po negocjacjach cenowych ;-)
Udało sie ukręcić koszt pobytu z wyżywieniem na 65 zł ;-), zawsze coś. Ponadto, dwa pokoje (nr 7 i 10) mają wspólną łazienke na korytarzu, mieszkańcy tych pokoi będa mieli całość za 60 zł. Poza tym jeden pokój ma łazienkę też na korytarzu, ale to pokój dwuosobowy, więęc cena normalna (65 zł). Tak samo jest jedno studio - 2 pokoje: 2 i 3 osobowy z jedną łazienką w środku - tam cena też normalna.
Poza tym są pokoje trzy i czteroosobowe, wszystkie z łazienkami.

W miedzyczasie, jak to pisałem, pojawiła się druga opcja noclegowa. Jest to Ośrodek Sokół, który kojarzę z dawnej wyprawy na narty, a o którym przypomniał mi Kolega Wojci ;-). Komfort wygląda na lepszy, cenowo też sie prezentuje lepiej. Miejsc 30 w budynku głównym, dodatkowo 10 w budynku mniejszym. Koszt pobytu: 32 zł/doba + 8 zł śniadanie + 17 zł obiad, czyli max 57 zł. Miejsce na ognisko jest, tylko późno w nocy trzeba będzie może ciut wyhamowac z darciem japek ;-),, ale może damy radę. Obiekt jest przy stoku Maciejowa - Ski, tak po drodze na Turbacz. W rzeczywistości jest to ze 2 - 3 km od centrum Rabki, ale chyba damy radę.
Czekam na opinie :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#14
Bart napisał(a):Jeszcze takie male.zagadnienie do Artura, bo Kolegom nie xhce sie logowac, a maja pytanie:
Czy na trasie jest przewidziany KEBAB?

Kolego sympatyczny moja odpowiedź: jak weźmiesz dla wszystkich to będzie. Koniec odpowiedzi.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#15
To proszę wpisać i nas :mrgreen: Mnie do grupy Damianowej na mega lajt a Krzysiaczka do grupy stołowej Barta 8-)

A co do noclegu to wybieramy opcję nr 2 - taniej i w dodatku pełne wyżywienie, pokoje wyglądają bardzo dobrze.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#16
Z Sokoła do centrum Rabki jest ok 5km ale cały czas z górki, tuż obok jest też szlak rowerowy
Kilka moich zdjęć z tego miejsca noclegowego i widoków zrobionych z roweru Smile
https://picasaweb.google.com/1085043613 ... 8tzixbCbAg
Odpowiedz
#17
link nie działa
Undecided
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#18
teraz?
Odpowiedz
#19
Mały "szacher macher" ;-) w pracy i powinno mi się udać jechać z Wami. Proszę wpisać na listę: Rado +1
wojci link już działa - piękne widoczki.
Też jestem za opcją nr 2.
Artur, to mówisz, że ile masz osoborowerowych miejsc w aucie :?: :-P ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#20
Rado napisał(a):Mały "szacher macher" w pracy i powinno mi się udać jechać z Wami

kolejna partia wniosków gotowa do wysyłki, ale chyba zrobie to dopiero 28 września, mam czas
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości